فهرست
برای بازی دوستانه با بولیوی؛ اسپانیا  وارد شهر سویل شد
برای بازی دوستانه با بولیوی؛ اسپانیا وارد شهر سویل شد

برای بازی دوستانه با بولیوی؛ اسپانیا وارد شهر سویل شد

آی اسپورت - تمرینات تیم ملی اسپانیا مدتی است که با جدیت پیگیری می شود و این تیم اولین بازی دوستانه خود قبل از جام جهانی را فردا مقابل بولیوی برگزار خواهد کرد.

به همین منظور کاروان این تیم وارد شهر سویل شد و مورد استقبال صدها هوادار قرار گرفت.

فابرگاس در بدو ورود به این شهر در مصاحبه ای چنین گفت : \" روحیه مبارزه جویی و رقابت طلبی اسپانیا هنوز زنده است. با وجود اینکه تمام افتخارات ممکن را در این 6 سال کسب کرده ایم اما باز هم برای قهرمانی شدن عطش داریم .

این حمایت ها را که می بینیم احساس می کنم که می توانیم بازهم دست به افتخار آفرینی بزنیم. می دانیم که کارمان در برزیل مشکل است اما در تمام این 6 سال نیز با همین دشواری ها روبرو بودیم \"

رائول آلبیول نیز عنوان داشت : \" برای حضور در جام جهانی از انگیزه بسیار بالایی برخورداریم. اینکه دوبار پی در پی این جام را کسی کنیم هیجان زیادی به ما داده است. ما از چالش های جدید استقبال می کنیم و جام جهانی برزیل یک چالش وسوسه کننده و جالب جدید است که از لحاظ ذهنی خودمان را برایش آماده می کنیم \"


خاوی مارتینس دیگر بازیکن اسپانیا بود که با خبرنگاران مصاحبه کرد : \" اسپانیا شخصیت قهرمانی دارد و همواره از روحیه بالایی در مسابقات برخوردار است. دوران سختی را گذراندیم ، مرحله مقدماتی بسیار دشوار شده بود. اما همواره می دانیم چگونه خودمان را بالا بکشیم. از مبارزه استقبال می کنیم و روز به روز بهتر می شویم. \"

ایکر کاسیاس ، اینیستا و داوید ویا نیز با تکرار این نکته که انگیزه اسپانیایی ها برای قهرمانی در جام جهانی برزیل هیچ تفاوتی با جام جهانی قبلی نکرده ، تاکیدداشتند که همه توانشان را برای موفقیت در برزیل در زمین خواهند گذاشت.

     
آی اسپورت
2014-05-29 19:28:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر