فهرست
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(1)/ سرخابی ها، آرامش قبل و بعد از طوفان!
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(1)/ سرخابی ها، آرامش قبل و بعد از طوفان!

نقل و انتقالات لیگ برتری ها(1)/ سرخابی ها، آرامش قبل و بعد از طوفان!

آی اسپورت -  در اولین قسمت از بررسی همه تحولات انتقالاتی همه تیم های حاضر در لیگ چهاردهم فوتبال ایران تا به امروز، به سراغ سرخابی های پرطرفدار تهرانی رفته ایم. باشگاه هایی که هر دو این روزها از حیث فعالیت در بازار، روزهای آرامی را سپری می کنند. 

پرسپولیس/ سکوت بعد از خبرهای خوب 

بلافاصله پس از شروع فصل نقل و انتقالات، سرخپوشان با امضای قرارداد با دغاغله و طارمی استارت قدرتمندی را به نمایش گذاشتند. چند روز بعد خبر تمدید قرارداد نیلسون کوریا و محسن بنگر برای هواداران این باشگاه بسیار راضی کننده بود. بعد از این تمدیدها اما دیگر وضعیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس در حالت سوت و کور قرار گرفت و تقریبا همه حاضرین لیست خرید شهریار از امضای قرارداد با تیم او دور شدند. بختیار رحمانی استقلالی از آب درآمد، عبدالله کرمی تمدید با فولاد را در اولویت خود قرار داد، دروازه بانان جوان به پیشنهاد ذخیره نیلسون شدن روی خوش نشان ندادند و امین حاج محمد و رضا نوروزی نیز با سدی به نام مبلغ گزاف رضایتنامه باشگاه نفت روبرو شدند. دور جدید فعالیت های نقل و انتقالاتی سرخپوشان احتمالا اوایل هفته آینده و پس از بازگشت بازیکنان ملی پوش از اردوی اتریش آغاز می شود. به جز رضا حقیقی و سیدجلال حسینی که هنوز وضعیت کاملا مشخصی ندارند، تمدید قرارداد با سایر ملی پوشان پرسپولیس قطعی به نظر می رسد. پیام صادقیان نیز در شبکه های اجتماعی روی ادامه همکاری با این باشگاه تاکید کرده است. بازگشت دایی از تعطیلاتش در فرانسه در اواسط خرداد احتمالا روند خرید بازیکنان جدید را نیز دوباره به کار خواهد انداخت. قرمزها معمولا کمتر سابقه چنین ثباتی در ترکیب را داشته اند و این می تواند برای فصل آینده برای آن ها بسیار مفید باشد. از رضا نورمحمدی، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی و احتمالا محمد نوری به عنوان خروجی های پرسپولیس در تابستان نام می برند.

ورودی رسمی : مهدی دغاغله؛ طارمی

تمدید: محسن بنگر، نیلسون کوریا  

ورودی احتمالی: رضا نوروزی، عبدالله کرمی

خروجی رسمی:

خروجی احتمالی: محمد نوری، فرزاد حاتمی، رضا نورمحمدی، قاسم دهنوی، رضا محمدی، سیدصالحی

 

استقلال، طوفان آغاز می شود!

تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال کمی دیرتر از پرسپولیس کلید خورد و این موضوع سبب شد آبی ها در فصل نقل و انتقالات نیز کمی عقب تر از رقیب دیرینه باشند. قلعه نویی هنوز هیچ بازیکنی را برای تیمش نخریده اما لیست خرید پرویپمانی را تحویل افشارزاده داده است که منتخبی از ستاره های فولاد و سپاهان را در خود دارد.  ایوب والی، علی حمودی، بختیار رحمانی، امید ابراهیمی و هادی عقیلی از این دو باشگاه مدنظر استقلالی ها هستند. سجاد شهباززاده، جوان گلزن سایپا نیز ازاستقلال پیشنهاد دارد و  کریم انصاری فرد و محمد نوری هم می توانند خریدهای جنجالی این باشگاه تلقی شوند. جالب اینجاست که احتمال بازگشت نکونام به استقلال نیز مطرح شده است و البته اوضاع تمدید قرارداد آندو با این تیم خوب پیش نمی رود. علاوه بر مهدی نظری و سیدحسین حسینی، مهرداد اولادی، احمد جمشیدیان و ایمان مبعلی نیز با توجه به قرار داشتن در لیست مازاد احتمالی، دیر یا زود این باشگاه را ترک خواهند کرد. افشارزاده هنوز قراردادهای ستاره های اصلی اش را تمدید نکرده است.

ورودی رسمی: -

تمدید: -

ورودی احتمالی: شهباززاده، محمد نوری، انصاری فرد، ایوب والی، امید ابراهیمی، هادی عقیلی، علی حمودی

خروجی رسمی: محمدمهدی نظری، سیدحسین حسینی

خروجی احتمالی: اولادی، کبه، مبعلی، جمشیدیان

 

 / اولین جداشده رسمی استقلال

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-29 15:53:51
نظر دهید
۲ نظر
محمد قاسمی
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۷
با سلام و خسته نباشید خهدمت شما,
استقلال فرزین گروسیان دروازه بان تیم ملی امید در زمان منصوریان رو جذب کرده!
لطفاً بنویسید!
a
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۹
ورودی ا احتمالی استقلال:انصاریفرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش چی فکرکردید؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر