فهرست
در پایان جلسه شش ساعته/ قنبرزاده: سرمربی نفت انتخاب شد/ فرکی گزینه ما نیست، مشاور ماست
در پایان جلسه شش ساعته/ قنبرزاده: سرمربی نفت انتخاب شد/ فرکی گزینه ما نیست، مشاور ماست

در پایان جلسه شش ساعته/ قنبرزاده: سرمربی نفت انتخاب شد/ فرکی گزینه ما نیست، مشاور ماست

آی اسپورت- جلسه مهم مسئولان نفت تهران برای انتخاب سرمربی که از صبح امروز در محل این باشگاه آغاز شده بود دقایقی قبل به پایان رسید. مدیرعامل باشگاه نفت درباره خروجی این جلسه به آی اسپورت گفت: «در جلسه امروز بررسی‌های دقیق و فنی روی سه گزینه نهایی انجام گرفت و نام سرمربی فصل آینده نفت مشخص شد. فرد انتخاب شده روز شنبه آینده طی مراسمی در حضور هر سه گزینه معرفی خواهد شد.»

این‌که در مراسم معرفی سرمربی، از گزینه‌های ردشده هم دعوت شود اتفاقی است که تا کنون مشاهده نشده است. قنبرزاده در این خصوص توضیح داد: «ما از نظر اخلاقی به هر سه این مربیان ارادت پیدا کرده‌ایم و خودمان را متعهد می‌دانیم از آنها تقدیر کنیم. این تصمیمی است که باشگاه نفت گرفته و بر همین اساس روز شنبه ضمن معرفی سرمربی برگزیده از دو نفر دیگر هم تقدیر و تشکر خواهد شد. این نفرات از مربیان خوشنام و بااخلاق فوتبال هستند و ما تصمیم داریم بعد از سپردن نیمکت به فرد برگزیده، از دو چهره دیگر نیز به عنوان مشاور استفاده کنیم.»

مدیرعامل نفت با اشاره به این‌که روند امتیازدهی و انتخاب بر عهده کمیته فنی باشگاه بوده، در خصوص فاکتورهای این انتخاب گفت: «ما فاکتورهای مختلفی را مدنظر داشتیم که کمیته فنی در هر یک از این بخش‌ها به نامزدها امتیاز می‌داد. سابقه اخلاقی و فنی، حسن شهرت، تحصیلات مرتبط، تسلط به کامپیوتر و زبان انگلیسی، اعتقاد به جوانگرایی و... بخشی از این فاکتورها بودند. ضمن این‌که با توجه به حضور نفت در لیگ قهرمانان آسیا ما داشتن دیدگاه‌های بین‌المللی را نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب مربی مد نظر داریم.»

وی در مورد شایعات روزهای اخیر که از حضور فرکی در میان گزینه‌های نفت خبر می‌دادند، پاسخ داد: «آقای فرکی دوست قدیمی ماست و رابطه خوبی میان او و باشگاه نفت برقراراست. ایشان از امروز روند درمانی را بر روی پایشان آغاز کرده‌اند و اصلا نمی‌توانند فعالیت مربیگری داشته باشند. ولی ما از مشاوره‌های ایشان چه در بحث انتخاب مربی و چه در روند آماده‌سازی تیم‌مان استفاده خواهیم کرد.»

قنبرزاده در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب مربی در باشگاه نفت دیرتر از موعد انجام نشده است گفت: «نه. به نظر من ما چیزی را از دست نداده‌ایم. ما اگرچه دیرتر از اکثر تیم‌ها مربی انتخاب کرده‌ایم اما برنامه‌های تمرینی‌مان طراحی شده و لیست بازیکنان ورودی و خروجی‌مان تا حدود زیادی توسط همین مربیان مشخص شده است. ما در بخش آماده‌سازی از تیم‌های دیگر عقب نیستیم.»

     
آی اسپورت
2014-05-29 17:12:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر