فهرست
اتوئو خواستار پیوستن به آرسنال؛ انتقام از مورینیو، هدف اول مهاجم کامرونی
اتوئو خواستار پیوستن به آرسنال؛ انتقام از مورینیو، هدف اول مهاجم کامرونی

اتوئو خواستار پیوستن به آرسنال؛ انتقام از مورینیو، هدف اول مهاجم کامرونی

آی اسپورت- ساموئل اتوئو، مهاجم چلسی قصد دارد فصل آینده به آرسنال بپیوندد تا به ژوزه مورینیو ثابت کند که در اشتباه بوده است.

مدیربرنامه های این مهاجم کامرونی با آرسنال مذاکراتی داشته و به آنها گفته که سامی بازیکن آزاد است و رفتن به آرسنال اولویت اول اوست.

آرسنال قصد دارد با خریدن آلوارو موراتا از رئال مادرید، خط حمله ی خود را برای فصل بعد تقویت کند ولی رئال می‌خواهد در قرارداد او، بند بازگشتی قرار دهد.

البته آرسنال به بیشتر از یک مهاجم نیاز دارد و اتوئو که 33 ساله شده ، پس از صحبت‌های مورینیو درباره ی سن و سالش قصد دارد توانایی هایش را به مربی سابقش ثابت کند و پیوستن به آرسنال گزینه ی خوبی برای اوست.

مورینیو پس از کنفرانس خبری، در صحبت با یکی از خبرنگاران که به صورت مخفیانه ضبط می‌شد، سن و سال اتوئو را بیشتر از سن رسمی اش خواند.

اتوئو نیز در پایان فصل در پاسخ به این صحبت‌ها مورینیو را \"عروسک خیمه شب بازی\" و \"احمق\" خواند.

اتوئو پیشنهادات خوبی از لیگ آمریکا و خاورمیانه دارد ولی آرسنال تنها تیمی است که در ذهن اوست.

مهاجم سابق بارسلونا و اینتر می‌خواهد در لندن بماند ولی مهم‌ترین چیز این است که آرسنال به او فرصت بازی دادن بدهد تا خودش را ثابت کند.

گزینه های ونگر برای تابستان، موراتا، لوییس رمی و اتوئو خواهد بود و با خروج نیکلاس بنتنر از این تیم، آنها به یک مهاجم دیگر نیز نیاز خواهند داشت.

     
آی اسپورت
2014-05-29 17:48:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر