فهرست
رم ۱-۱ میلان؛ جنگ بدون برنده
رم ۱-۱ میلان؛ جنگ بدون برنده

رم ۱-۱ میلان؛ جنگ بدون برنده

آی اسپورت - در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا از ساعت ۲۳ در ورزشگاه المپیکو آاس‌رم و آث میلان دو رقیب سنتی به مصاف هم رفتند. دو تیم که در جدول هم همسایه محسوب می‌شوند در دیداری جذاب و پرافت و خیز در نهایت به تساوی یک بر یک انجامید تا دیدار سنتی فوتبال ایتالیا برنده نداشته باشد. برای میلان پیاتک ۲۶ و برای رم زانیولو ۴۶ گلزنی کردند.

در این بازی توپ در بیشتر مواقع بازی در میانه میدان ضربه می‌خورد و دو تیم با هافبک های جنگنده خود قصد تصاحب توپ و میدان داشتند.در نیمه اول میلان نمایش بهتری داشت اما در نیمه دوم و به خصوص دقایق آخر بازی گرگ ها بهتر از شاگردان گتوزو توپ می‌زدند. در جدول سری آ ایتالیا میلان با ۳۶ امتیاز چهارم و رم با ۳۵ امتیاز پنجم است.

  ۱  
آی اسپورت
2019-02-04 00:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۱۳
وقتی قضاوتهای لیگ ایتالیا را نگاه میکنم احساس میکنم کالچوپولی هنوز و همواره زنده و جاری است!!! داور بازی،فقط گل نزد برای یکی از تیمها!!! یعنی طفلک تلاش خودش را کرد اما خب!!!! نه پنالتی گرفت و نه بازیکن حریف را اخراج کرد.رم یه بازیکن داشت کا در طول بازی که نود دقیقه بود صد بار باید اخطار میگرفت و با پشت گرمی داور،تا آخر بازی لگد و جفتک پراند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر