فهرست
برتری ژن خوب
برتری ژن خوب

برتری ژن خوب

آی‌اسپورت- از اولش مشخص بود. امده محبوب ترین شبکه تلویزیون را که هنوز بیننده دارد تبدیل به بزرگترین شبکه پروپاگاندای صداوسیما کند... با صرف هزینه های هنگفت…گمارده شدن افراد رادیکال، بی‌تجربه و خودی و پس زدن مدیران با تجربه رسانه،  مسیر این طریق بود و اکنون که محبوب ترین برنامه تلویزیون از خالق‌اش گرفته شده در واقع، تکمیل کننده راهی بود که در سیما انجام پذیرفته است.

عادل بهانه است. مدیران خودی میخواهند شاخ غول بشکانند اما در پی هر تصمیم شان از انجا که خردورزی نهفته نیست و تماما سلیقه حاکم است نفرت بیشتری در میان مردم ایجاد می کنند و ابعاد این نفرت هرروز بیشتر می شود .اتفاقا به رویه عادل در نود در سالهای اخیر و عدم بیطرفی اش انتقادات زیادی وارد بود اما این مدیران افراطی که حتا مدیریت ارشد سازمان و معاونانش هم توان مقابله با نظرش را ندارند چون که پشتش بدجور به قدرت گرم است با این تصمیمات خلق الساعه، محبوبیت چندبرابری برای عادل اورده اند و هجمه انتقادات به روند بی طرف نبودن فردوسی پور در برنامه اش به فراموشی سپرده شد و اکنون حتا منتقدان جدی عادل به طرفداری ازو می پردازند و این سوغات گرانبهایی ست که مدیران خیلی خودی و…برایش به ارمغان اورده‌اند.

صد البته اگر انتقاد جدی هم به نود چندسال گذشته  داشته باشیم اکنون او را قربانی یک چرخه مدیریت غیر خردورز میبینیم و ناخوداگاه با عادل همراهی داریم.البته که این ژن های برتر با این چیزها خیالشان راحت نمی‌شود…تازمانی‌که ریزش مخاطب درمواجه با تلویزیون در مردم، به بالاترین سطح خود نرسد… این شیوه ادامه خواهد داشت .تو خود بخوان حدیث مفصل ازین مجمل

۲۰۵۰ ۲  
آی اسپورت
2019-03-19 20:27:00
نظر دهید

۲ نظر
Saeed
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
خیلی هارو سوزونده اخراج این لمپن دلال
۵
محسن
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
از معدود نوشته هایی است که صفر تا صد عقلانی و مستدل است.من در شش سال گذشته،ده تا برنامه نود نگاه نکردم.اما مستبدانه است که بگویم چون من دوست نداشتم خوب شد حذف شد. در آخر یک مثال میارم از کسانی مثل مدیر شبکه3 که هیچ محبوبیتی و شهرتی ندارند اما با یک کار نابجا،محبوبیت که نه،اما مشهور میشوند.نقل است برادر حاتم طائی از شهرت و محبوبیت برادر گرفتار حسادت شده بود.به فکر افتاد چگونه بر سر زبانها بیفتد و ماندگار شود. و اینگونه بود که تصمیم گرفت در چشمه که آب شرب مردم را تامین میکرد بشاشد!!!!! و برادر حاتم هم جزئی از تاریخ شد! و امروز تاریخ در ابن مقیاس،تکرار شده.افتخار فروغی این است که از راه نرسیده،در پیامکهای مخابرات دخالت و بعد از رسوا شدن،سرگرمی عده زیادی از ملت را از آنها بگیرد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر