فهرست
نکته آماری؛ ۱۰۰گل برای رئال مادرید زیدان
نکته آماری؛ ۱۰۰گل برای رئال مادرید زیدان

نکته آماری؛ ۱۰۰گل برای رئال مادرید زیدان

آی اسپورت- رئال مادرید با هدایت سرمربی فرانسوی توانست در ۴۳ بازی به رکورد ۱۰۰ گل برسد. کریستیانو رونالدو شنبه شب در پیروزی چهار بر صفر رئال مادرید مقابل آلاوس نخستین گل بازی را به ثمر رساند تا سفیدپوشان اولین تیمی باشند که به رکورد ۱۰۰ گل در این فصل می‌رسند. شاگردان زین‌الدین زیدان در ۴۳ بازی (در همه رقابت‌ها) توانستند به چنین رکوردی برسند.

از زمان حضور رونالدو در تیم مادریدی در فصل ۱۲-۲۰۱۱ بود که این تیم برای رسیدن به ۱۰۰ گل تنها به ۳۲ بازی نیاز داشت. هم‌چنین در فصلی که سفیدپوشان فاتح اوندسیما (یازدهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا) شدند توانستند چنین رکوردی را به ثبت برسانند.

آمار این فصل مادرید با سال گذشته متفاوت است. تیم زیدان در فصل گذشته در ۳۵ بازی و ثبت میانگین ۲.۸۵ گل در هر بازی توانست به ۱۰۰ گل برسد. در فصل جاری میانگین گل در هر بازی ۲.۳۲ بود. آمار عجیب دیگر سفیدپوشان در این فصل، ناکامی در گلزنی در ۵ بازی بود که سه بار در سانتیاگو برنابئو اتفاق افتاد. جالب این‌جاست مادرید در هر سه بازی (رئال بتیس، بارسلونا و ویارئال) مغلوب شد. دو بازی دیگر در سن مامس و واندا متروپولیتانو برگزار شدند که هر دو دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسیدند.

۲    
آی اسپورت
2018-02-25 15:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر