فهرست
آلرژی پروفسور به داوری بازی‌های ذوب
آلرژی پروفسور به داوری بازی‌های ذوب

آلرژی پروفسور به داوری بازی‌های ذوب

آی اسپورت - امروز پرسپولیس موفق شد در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برابر ذوب آهن اصفهان با یک گل به برتری برسد. به جز تک گل شجاع خلیل زاده، اتفاق دیگری که از نکات برجسته بازی امروز بود، اعتراضات پرسپولیسی ها به عملکرد داور بود. بازیکنان این تیم در چند صحنه به عملکرد سید علی انتقاد داشتند. این مسئله تا حدی شدت پیدا کرد که برانکو هم عصبانی شد و پس از پایان نیمه اول به سمت داور بازی رفت و برخورد تندی با او داشت. سلسله اعتراضات سرمربی پرسپولیس در طول بازی هم متوقف نشد و نزدیک ترین فرد به او یعنی وحید کاظمی (داور چهارم) از فاصله چند متری برافروختگی این مربی را به وضوح می دید.

برانکو در نشست خبری پس از بازی ضمن کنایه زدن به داوری های حریف بعدی اش یعنی سپاهان، جمله عجیبی را به زبان آورد که کمتر از او شنیده بودیم. او گفت اگر نمی خواهید ما قهرمان شویم، به ما اعلام کنید. هرچند برای این امر تلاش می کنید، اما ما باز هم قهرمان لیگ می شویم. اتفاقات امروز و لحن تند سرمربی پرسپولیس هرچند کمتر از او دیده شده، اما وقتی پای اسم ذوب آهن وسط باشد، بی سابقه هم نیست. دقیقا رویارویی قبلی دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن نیز چنین شرایطی را به همراه داشت. اوضاع در آن روزها خیلی متفاوت بود و پرسپولیس بعد از قطعی شدن قهرمانی اش به مصاف ذوبی رفته بود که نیاز به برد برای آسیایی شدن داشت. در این بازی پرسپولیس پیش افتاد اما تیم میزبان موفق شد با دو گل قهرمان لیگ را شکست دهد. برانکو در این بازی با عصبانیت زیادی در منطقه فنی کنار خط طولی زمین به داوری اعتراض کرد. پس از بازی و در شرایطی که سرخ ها به شدت نسبت به عملکرد حسین زرگر اعتراض داشتند، ایوانکوویچ در نشست خبری حاضر نشد. پرسپولیسی ها در آن بازی معتقد بودند که سازنده گل های ذوب باید از بازی اخراج می شد و یک پنالتی هم از سوی زرگر برای آنها اعلام نشده بود.

پس از این ماجراها و غیبت در کنفرانس، برانکو روز بعد در جریان تمرین تیمش پاسخگوی خبرنگاران شد. جمله ای که در این گفت و گو از زبان پروفسور شنیده شد، بازخوردهای زیادی داشت و حاشیه های مختلفی را ایجاد کرد. حتی همین چند روز پیش هم این صحبت او مورد طعنه کارلوس کی‌روش قرار گرفت. سرمربی کروات پرسپولیس آن روز گفت: «نمی خواستم به آن سیرک مشروعیت بدهم، برای همین در نشست حاضر نشدم.»

حالا بعد از 7 ماه که از آن روز جنجالی ورزشگاه فولادشهر می گذرد، دقیقا بازی بعدیِ تیم های پرسپولیس و ذوب آهن روندی داشت که باز هم کادر فنی پرسپولیس به داوری آن معترض شدند. این بار هم جملات خاص از سرمربی و احتمالا پیامدها و حاشیه هایی که باید در آینده منتظر آن باشیم.

 ورزش 3

۱۵ ۷  
آی اسپورت
2018-12-04 21:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
منتقد
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۸
نه فدات شم کل داوری های این سه چهار فصل پدر برانکو رو دراورده
ارش
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
برانکو مورد سیرک رو گفت چونکه اون مربی بی شعور کیروش گفته بود استیلی تیم ملی رو با سیرک اشتباه گرفته و برانکو هم نمیخواست تو اون سیرکی که کیروش و اطرافیانش باور دارن ، شرکت کنه .
علیرضا
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۷
یعنی باید گفت رو که نیست سنگ پا قزوینه
۴
مجید
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۹
لنگ خیلی وقته که با برانکو به بن بست تاکتیکی رسیده..لنگ فوتبال روان و با برنامه بازی نمیکنه..بازیهای قبل هیچ همین اواخر که گل صحیح تراکتور رو افساید گرفتن..پنالتی مسلم مشاین سازی رو نادیده گرفتن که معلوم نبود اگر پنالتی رو میگرفتند لنگ شاید بازی رو واگذار میکرد..ده امتیازی تا بحال یا مفت به حساب برانکو واریز شده..اون میدانه بازنده قطعی بازی با سپاهان هست بنابراین از الان خط ونشان برای داوری برای ان بازی کشید و فرار از این واقعیت که اگر داوران تا به حال عدالت رو رعایت میکردند لنگ جایگاهش بسیار پایین تر از همینی که در جدول هست بود...انقدر به این بابا و لنگ رو داده اید که اگر چنین رفتاری رو مثل شفر کبیر انجام میداد یا به جای عالیشاه مثلا کریمی استقلال توپ رو به سمت تماشاگران مثلا ماشین سازی میزد بازهم در این موارد کمیته داوران و قلم به مزدهای لنگی سکوت میکردند...ای اسپرت دوست دارم مقایسه ایی بکنید بین رفتار کمیته داوران با محرومیت جباروف ..رحمتی و وریا با لگد علیپور..لگد کام یابی نیا .رفتار عالیشاه وووووولطفاووخواهش میکنم ..اگر واقعا بی طرف هستید نقدی بر این رویکردهای متناقض داشته باشید...من شرافت قلم نویسی شما رو در ترازو میگذارم....یاهو...شرافت قلم نویسی در ترازو....
۸ ۳
محسن
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۷
یه کلمه بهت میگم ,خفه شو لطفا.
۷
پدر مجید
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۳
برانکو جانی سینس فوتبال بود و استقلال الکسیس معروف :)))
۱
کیسه کش کارشناس
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
فوتبال روان رو تو بازی کیسه با اس خوزستان که 6 امتیازش کسر شده بود و حتی سرمربی نداشت رو دیدیم. از تیمی که بیشتر از یکساله بازیکن نگرفته عجالتا توقع بازی خیلی زیبا نداریم هرچند با همین بضاعت از کیسه با 24 بازیکن جدید بهتر بازی میکنن.
درد شما کیسه کشا اینکه حتی محرومیت هم نتونست پرسپولیس رو متوقف کنه.
درضمن اون قسمت شفر کبیر از پهنا تو حلقت کیسه کش خیلی خندیدم خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر