فهرست
روح طارمی در آزادی؛ منشا و علیپور گل‌نزن!
روح طارمی در آزادی؛ منشا و علیپور گل‌نزن!

روح طارمی در آزادی؛ منشا و علیپور گل‌نزن!

آی اسپورت – امروز پرسپولیس بازهم در اوایل مسابقه دروازه حریف را باز کرد و همین موضوع، سبب جلو آمدن سپاهانی‌ها شد. پس از این اتفاق، شاگردان ایوانکوویچ از دفاع جلو آمده سپاهان استفاده کردند و گادوین منشا را در موقعیت تک به تک قرار دادند اما مهاجم نیجریایی سرخ‌ها موفق به باز کردن دروازه عالمه نشد. او قصد داشت دروازبان را دریبل کند اما عالمه هوشیارانه تیمش را نجات داد و اجازه نداد منشا گلزنی کند.

اما این پایان کار نبود. مهاجمان پرسپولیس در ادامه هم چند موقعیت هدر دادند و اوج کارشان، در آخرین دقیقه از نیمه اول بود. سانتر هافبک‌ها به منشا رسید، او به زیبایی سر‌زنی کرد؛ ولی با بدشانسی توپ به تیر دروازه خورد و پس از آن، علی علیپور نتوانست دروازه خالی سپاهان را باز کند.

این گل نزدن‌ها اگر توسط کسی مثل مهدی طارمی بود تعجب زیادی نداشت و قابل توجیه بود. اما از دست رفتن‌ موقعیت‌ها توسط منشا و به خصوص علیپور باورکردنی نبود. انگار که روح طارمی در ورزشگاه آزادی و در جلد طارمی و منشا حلول کرده باشد!‌

۸۶ ۷  
آی اسپورت
2018-02-02 17:14:00
نظر دهید

۷ نظر
خشایار
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
تف به شرف زاهدی فر. پنالتی واضح روی انصاری رو نگرفت. احمدزاده رو باید مستقیم اخراج میکرد. اونوفت طرفدارای لنگی میان دست پیش رو بگیرن پس نیفتن میگن داوری ها به نفع استقلاله! سیف اللهی باید بخاطر خطای روی ابراهیمی مستقیم اخراج میشد‌. وقاحت هم حدی داره. ولی خدا جای حق نشسته. هم به کوری چشم همه استقلال با اقتدار قهرمان حذفی میشه هم پرسپولیس توی آسیا یکی دیگه رو بهترین بازیکن سال آسیا میکنه. نفتی که توی تهران لولتون کرد رو بردیم تا همه ساکت بشن اونم توی آبادان
بهروز
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
تو يا خيلي سوختي يا خيلي خيلي سوختي
خخخخخخخ
۳
خشايار متوهم
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۳
خدا همه ي كور ها و بنگي ها رو شفا بده
۲
Ashkanredboy
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
با این گروهی که تو آسیا هستین بهتره کری نخونین. دبل شوشله می شین.
۳
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
مشکلی نیست.
علی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
یعنی اینقدر رفتار مغرضانه از یک سایت خبری وزین عجیبه.
علیپور با 15 گل و اختلاف 5 گل نسبت به نفر بعدی تو جدول گلزنان دیده نمی شود. متاسفانه نویسندگان این سایت علی رغم تلاششان برای وزین جلوه دادن سایت ، دم خروس آبی رنگشان معلومه.
جيم
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
طارمي رفته، قريشي تنهاست ... نور چشم فوتباليست ها رفته :))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر