فهرست
نقش برهانی در تمدید چشمی و اسماعیلی
نقش برهانی در تمدید چشمی و اسماعیلی

نقش برهانی در تمدید چشمی و اسماعیلی

آی اسپورت - مدیرعامل باشگاه استقلال سعی کرد از یک بازیکن قدیمی تیم که با نفرات جدید رفاقت دارد، برای چانه زدن در فصل نقل و انتقالات استفاده کند. آرش برهانی در همین زمینه توضیحاتی می دهد که در نوع خودش جالب است.

***

*آقای سعادتمند به من گفتند یکسری جوانان که مستعد هستند و سرمربیگری کار می‌کنند در آینده به باشگاه کمک کنند. قرار بر این بود که اگر مربی بادانشی در استقلال حضور پیدا کند بتوانم در کنارش کسب تجربه کنم.

*حقیقتا در مذاکرات با بازیکنان به هیچ عنوان دخالتی نداشتم ولی با چند نفر از قدیمی ها مانند فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی صحبت‌های داشتند که من به باشگاه انتقال دادم. آنها استقلالی بودند و دوست داشتند بمانند که من از آنها تشکر می‌کنم.

* گفتم که برای مبلغ و ریز قراردادها در جریان نیستم ولی مهم‌ترین کار این بود که تیم فصل قبل حفظ شود و اینطور هم شد. این یکی از مهم‌ترین اهداف بود و در آینده هواداران عزیز ثمره آن را می‌بینند. همین سال گذشته بود که نزدیک به یک تیم از استقلال جدا شدند و این نکته مثبتی است که با حضور آقای سعادتمند این اتفاق تکرار نشد. در حال حاضر فقط علی کریمی شرایطش نامشخص است که امیدوارم او هم قراردادش را دوباره تمدید کند.

* الان شما ببینید که قبلاً من قرارداد امضا می‌کردم با آن می‌شد خانه و ماشین بخرم اما الان طوری شده است که با این پول ها بازیکنان بتوانند نهایت یک ماشین خوب بگیرند و خانه را باید قرارداد دو یا سه ساله ببندند.

 

ایلنا 

۱    
آی اسپورت
2020-09-19 14:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر