فهرست
فرهاد مجیدی و استعفا؛ خیلی دور خیلی نزدیک!
فرهاد مجیدی و استعفا؛ خیلی دور خیلی نزدیک!

فرهاد مجیدی و استعفا؛ خیلی دور خیلی نزدیک!

آی اسپورت - از عصر امروز شایعاتی درباره استعفای فرهاد مجیدی در فضای مجازی منتشر شده بود که دقایقی قبل این شایعه در یکی از کانال های تلگرامی طرفدار استقلال که ممبرهای نسبتا زیادی هم دارد، منتشر شد. بر اساس این شایعه، وعده هایی که مدیران باشگاه برای پرداخت پول بازیکنان فعلی و بودجه برای خرید بازیکنان جدید به او داده بودند عملی نشده است و با نزدیک شدن به پایان زمان نقل و انتقالات مجیدی به این نتیجه رسیده است که در این وضعیت نمیشود کار کرد. پیش از این خلیل‌زاده به استراماچونی اعلام کرده بود حاضر است ۷۵۰ هزار یورو برای خرید بازیکن پول فراهم کند اما حالا آنها از تامین ۴۰۰ هزار یورو هم سر باز میزنند. شنیده‌ها حاکی از آن است که فرهاد اصلا از شرایط استقلال راضی نیست و اتفاقا این نارضایتی را به باشگاه هم اطلاع داده. بیایید دلایل ناراحتی فرهاد مجیدی را با هم مرور کنیم:

در دو روز اول تمرین استقلال زیر نظر او خبری از کاپیتان تیم نبود و تمرین اول هم تحت تاثیر اعتراض بازیکنان نسبت به پرداختی‌های باشگاه صورت گرفت. این اتفاق در شرایطی رخ داد که مجیدی از باشگاه خواسته بود هر چه زودتر مشکلات مالی بازیکنان را برطرف کند تا بازیکنان بدون دغدغه مالی در تمرین حاضر شوند.

شکست باشگاه در برگرداندن پاتوسی دلیل دیگر ناراحتی فرهاد است. طبق اطلاعات سایت فوتبالی، پاتوسی تا ساعت 24 دیشب منتظر پاسخ نهایی باشگاه استقلال بوده که وقتی خبری از استقلالی‌ها نمی‌شود، او به فولاد جواب مثبت می‌دهد. داستان میلیچ و دستیاران اسپانیایی مورد نظر فرهاد را هم که می‌دانید. فعلا از لیستی که مجیدی به باشگاه داده، فقط مطهری جذب شده است و نفرات دیگر را باشگاه نتوانسته جذب کند.  این اتفاقات به اندازه کافی می‌تواند باعث ناراحتی شدید یک سرمربی شود به خصوص مربی‌ای که با وعده حمایت از سوی باشگاه روبرو شده و به امید این حمایت جانشینی استراماچونی را پذیرفته است.

نکته: دقایقی قبل سایت باشگاه خبرنگاران مدعی شد که فرهاد مجیدی از سمت خود استعفا داده اما هنوز باشگاه استقلال به این خبر واکنشی نشان داده است. باید دید فرهاد مجیدی خیلی زود با نیمکت استقلال خداحافظی خواهد کرد یا خبر استعفای او تکذیب خواهد شد؟

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-01-10 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فریدون
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۳۵
فرهادِ احساسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر