فهرست
رفت و تمام؛ بگذارید برود
رفت و تمام؛ بگذارید برود

رفت و تمام؛ بگذارید برود

 

آی‌اسپورت- مردی که آمدنش اسباب تعجب بود و حضورش مایه حیرت، مردی که دوامش شکست‌آفرین بود و هیچ توفیقی ببار نیاورد و «پندار»‌هایش همه بر باد شد، رفت. باید شمع و کافور روشن کرد یا باید به واسطه دیرکرد، در اخذ تصمیم درشت (رفتن یا بردن) گره بر ابرو انداخت. مرد بی‌توفیق رفت. مدیر‌ پنداری رفت. نفس همین اقدام یک پیروزی مدیریتی به شمار می‌آید. رفتن و دیگر زحمت نیافریدن. رفتن و دردهای بیشتری به بار نیاوردن.

از این موجودات مگر نباید دوری جست؟ این نوآمدگان نابلد را مگر نباید نادیده گرفت؟ پس چرا پرسش؟ پس چرا پاسخ خواهی؟ یک غلط پاک شد، نقطه سر خط. همین و بس. چرا رفتی، یعنی نباید می‌رفت؟ کجا رفتی، مگر جای بهتری از آنجا که عرب نی‌انداخت سراغ دارید؟

طرف مدعی شده است که دیگر با استقلال کاری ندارد. مگر از اول هم کاری برای او بود که باشد؟ طرف نشانی کار دیگری را داده است. باید پرسید پس چرا از روز نخست آمدی؟ و باید ترسید. که اگر در این کار هم مثل تیم‌داری و باشگاه‌مداری باشی، وای به حال گاز، وای به حال پترول، و وای به حال هر جا که جناب عالیجناب حضور داری.

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2018-09-14 23:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
***
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
واقعا چه اتفاقی افتاده که پندارتایم یهو تبدیل شد به مرد بی توفیق؟ مگه استقلالیا تا همین چند وقت با پندارتایم کری نمیخواندن؟؟؟ خخخ نمیکردن؟ مگه بهش نمیگفتن دکتر توفیقی؟؟؟ چرا وقتی با هرکی از راه میرسید قرارداد می بست کسی از این حرفا نمیزد الان که رفته همه شجاع شدین؟؟؟ اشتباه میکنید این ادم ها رو خودتون رو بزرگ کردین
پزشک معالج سعید از خوزستان
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
جماعت آفتاب پرست استقلالی تا دیروز که پندار تایم بود؟ ها چی شد؟!
محسن استقلالی
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۶:۴۹
زمانی که طرفدارها الکی هی پندار تایم راه انداختن باید فکر اینجاشم میکردن....دقیقا بلایی ک رویانیان و شیرینی سر پرسپولیس آوردن که به عالم و ادم بدهکار شدن استاد افتخاری و توفیقی سر استقلال آوردن....تا کی این انتصابات عجیب هست خدا میدونه....خدا این دو باشگاه رو از دست وزارت نجات بده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر