فهرست
این‌بار حق با شماست آقای خیابانی!
این‌بار حق با شماست آقای خیابانی!

این‌بار حق با شماست آقای خیابانی!

آی اسپورت – دقیقاً این بار شما درست می‌گویید آقاجواد، ما هم عاشق مسخره کردن دیگران هستیم، هم از مرده‌ها اسطوره می‌سازیم و هم یادمان می‌رود که وقتی طرف زنده بود، چه چیز‌هایی در موردش می‌گفتیم و می‌نوشتیم. ما در حالی دیگران را مسخره می‌کنیم که خودمان طاقت کوچکترین انتقاد و تمسخری را نداریم، اما خب از مسخره کردن و سوژه کردن دیگران لذت می‌بریم. شما گزارشگران هم البته در این راستا خوب سوژه می‌دهید و دست از یکسری اشتباهات همیشگی برنمی‌دارید (همان‌طور که ما مطبوعاتی‌ها دست از یکسری کارهایمان برنمی‌داریم)، اما به هر حال در کلیت ماجرا حق با شماست. در ماجرای مرگ همین زنده‌یاد بهرام شفیع چیز‌هایی در وصف او نوشته شد که یک هزارمش در زمان زنده بودنش به تحریر درنمی‌آمد.

در مورد شما هم دور از جان‌تان صد سال دیگر همین است. اصلاً در مورد همه همین است و ما خیلی زود یادمان می‌رود که مثلاً در مورد شفیع چه می‌نوشتیم و چه می‌گفتیم. منتهای مراتب دنیا آن‌قدر پرمشکل و پرغصه شده که گاهی آدم حسرت همین مرده‌پرستی‌ها را هم می‌خورد. بنده به عینه در غسالخانه بهشت‌زهرا (س) جنازه‌هایی را دیده‌ام که یک نفر هم نبود تا آن‌ها را به کناری بکشد و دفن کند! خب در این شرایط گاهی مرده‌پرستی هم آرزو می‌شود. اما انصافاً این بار حق کاملاً با شما بود. همه کسانی که اسم و رسمی دارند و در زمان حیات کلی منتقد، در زمان مرگ در عرض ۳۰ دقیقه اسطوره می‌شوند! حالا بماند که تعریف اسطوره هم سال‌هاست عوض شده و آب از آب تکان نخورده است.

 

خبر ورزشی 

۹ ۸  
آی اسپورت
2018-10-20 10:47:00
نظر دهید

۸ نظر
ساشا باتیستوتا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۱
الکی موضوع رو دراماتیک نکنید حداقل انتظار از یه گزارشگر اینه تو بازی سوتی نده یا سوتی کمتر بده این خیابانی کلا سوتی میده نه گزارش
مجید10
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۲
خوب آقا جان تو که اینا رو میدونی و میفهمی چرا چسبیدی به کاری که تخصصش رو نداری؟؟؟؟ مثل این میمونه که یه آرایشگر بره جراحی مغز و اعصاب بهش بگن چرا ؟؟ناراحت بشه.
فرزاد مهریار
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
وا حیرتا . تقلب بکنی ، کتاب جعلی بنویسی ، ادعای دروغ بکنی ، خود و میلیون ها بیننده تلویزیونی رو مسخره بکنی ، آبروی تلویزیون ملی یک کشور رو ببری ، بعد بیای مظلوم نمایی کنی و چهارتا کرم لجن خوار ازت تعریف کنن و بشی مظلوم عالم ؟
تا روزی که در این مملکت کسانی هستند که از فساد تغذیه می کنند و آن را تقدیس می کنند لیاقتمان هزار برابر بدتر از این است .
با استدلال این نویسنده لابد اگر سعید مرتضوی هم مرد ، چون عده ای فاسد لابد از مناقب بی نظیرش!!!سخن می گویند ، باید در دوران زندگی اش هم خفه شویم و چیزی نگوییم...
شرم بر تک تک شما...
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۱
عجب جهان سومی هایی هستیم. طرف تا گردن تو لجن و دروغه و از هر رانتی داره استفاده میکنه طلبکارم هست! هر جای دنیا بود الان از باسن آویزونت میکردن. تو روی ۸۰ میلیون نفر گند دروغی که گفته در اومده بقیه فقط خندیدن اونوقت ناراحتم شده!
۸
مارال
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
امثال اقای خیابانی تو مملکت زیاده. کسانیکه سرجای خودشون نیستن. مثلا این اقای خیابانی اگر بره مجری یک برنامه اجتماعی بشه شاید بشه گفت موفق میشه اما توی فوتبال اصلا اوضاعش خوب نیست . چرا اخه برادر من خودتو خراب میکنی؟
۷
علی زارع
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
واقعا متاسفم برای سطح فکر این نویسنده
خیابانی نماد یه ادم
بی سواد و کودن متظاهر و پر ادعاست
که در جواب انتقادات از مرگ و گریه و مظلوم نمایی استفاده میکنه.
۴
علیرضا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
از ورزشی نویس ها انتظار می رود از فاز تعصبات کور دست بردارند و درک واقع بینانه و منصفانه ای از نظام گزینش های اخلاقی و فنی در رسانه ها به ویژه رسانه میلی!!! صدا و سیما داشته باشند. آیا به وجود رانت و نبود فرصت عادلانه برای حضور چهره های مستعد در آن رسانه باور ندارید یا خودتان را فریب می دهید و به هم دیگر نان قرض می دهید!؟ چرا به شعور ملت توهین می کنید؟ آیا سماجت خیابانی بر روش های نادرست خود توهین به شعور میلیون ها بیننده یک مسابقه ورزشی نیست!؟ آیا زنده یاد شفیع بدون رانت و حمایت خارج از قاعده، برنامه کم بیننده "ورزش و مردم" را گویندگی می کرد و از او تواناتر برای اداره برنامه وجود نداشته است!؟ آیا دلسوزان خیابانی ها و شفیع ها برای پشت در ماندگان مستعد هم دل می سوزانند!؟ بحث مرده پرستی نیست... اصلا کدام کارشناس عاقل و منصف برای زنده یاد شفیع و در آینده جواد خیابانی باید اشک بریزد وقتی آن ها مصرانه و با حمایت پنهان این و اون جا را بر سایر استعدادها تنگ کرده اند!؟
۲
علیرضا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
از ورزشی نویس ها انتظار می رود از فاز تعصبات کور دست بردارند و درک واقع بینانه و منصفانه ای از نظام گزینش های اخلاقی و فنی در رسانه ها به ویژه رسانه میلی!!! صدا و سیما داشته باشند. آیا به وجود رانت و نبود فرصت عادلانه برای حضور چهره های مستعد در آن رسانه باور ندارید یا خودتان را فریب می دهید و به هم دیگر نان قرض می دهید!؟ چرا به شعور ملت توهین می کنید؟ آیا سماجت خیابانی بر روش های نادرست خود توهین به شعور میلیون ها بیننده یک مسابقه ورزشی نیست!؟ آیا زنده یاد شفیع بدون رانت و حمایت خارج از قاعده، برنامه کم بیننده \"ورزش و مردم\" را گویندگی می کرد و از او تواناتر برای اداره برنامه وجود نداشته است!؟ آیا دلسوزان خیابانی ها و شفیع ها برای پشت در ماندگان مستعد هم دل می سوزانند!؟ بحث مرده پرستی نیست... اصلا کدام کارشناس عاقل و منصف برای زنده یاد شفیع و در آینده جواد خیابانی باید اشک بریزد وقتی آن ها مصرانه و با حمایت پنهان این و اون جا را بر سایر استعدادها تنگ کرده اند!؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر