فهرست
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(2)/ فولاد و ملوان، اصل کاری ها می مانند!
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(2)/ فولاد و ملوان، اصل کاری ها می مانند!

نقل و انتقالات لیگ برتری ها(2)/ فولاد و ملوان، اصل کاری ها می مانند!

آی اسپورت - دومین بخش از بررسی تحرکات نقل و انتقالاتی باشگاه های حاضر در لیگ چهاردهم، به بهترین باشگاه های شمالی و جنوبی کشورمان مرتبط است. باشگاه هایی که علیرغم از دست دادن چند بازیکن، اصلی ترین ستاره های شان را حفظ خواهند کرد. 

فولاد/ بختیار، اختیار جدایی ندارد!  

تقریبا همه بازیکنان ترکیب ثابت تیم قهرمان لیگ سیزدهم، هواخواهانی دست به جیب در سایر باشگاه ها دارند. حفظ این مهره ها برای فولاد کار ساده ای نخواهد بود اما آن ها به سرمربی کروات جدیدالورود تیم شان قول داده اند به هر قیمتی بختیار رحمانی و آرش افشین را حفظ کنند. در حالی که جدا شدن این دو بازیکن با توجه به این وعده منتفی به نظر می رسد، 5 بازیکن به صورت رسمی با دریافت رضایتنامه فولاد را ترک کرده اند. وضعیت ماندن یا جدایی عبدالله کرمی و آرش افشین هنوز مشخص نشده است. گفته می شود عبدالله ترجیح می دهد در این تیم بماند اما آرش افشین احتمالا جدا خواهد شد. اهوازی ها تا به اینجای فصل نقل و انتقالات یک بازیکن خریده اند. اسکوچیچ احمد مهدی زاده را از انزلی با خود به اهواز خواهد بود.

ورودی رسمی: احمدی مهدی زاده

تمدید: -

خروجی رسمی: عباس محمدرضایی، مهدی نوری، لندرو چاوز، حسن جعفری

خروجی احتمالی: آرش افشین، عبدالله کرمی، ایوب والی

 

ملوان/ پسرخاله ها تمدید کردند! 

بعد از خروج مهدی دغاغه و پیوستن این بازیکن گلزن به پرسپولیس، ملوانی ها به سرعت دست به کار شدند و قرارداد دیگر ستاره های مهم شان را تمدید کردند. درمیان 8 بازیکن تمدید کرده انزلیچی ها نام مازیار زارع، سیدجلال رافخایی، عزیز معبودی و سعید یوسف زاده به چشم می خورد. نصرت ایراندوست که پس از چندین سال بار دیگر به نیمکت تیم محبوبش بازگشته، از تلاش برای اضافه کردن چند بازیکن جوان دیگر به تیم خبر داده و اعلام کرده است که ملوان بار دیگر به کارخانه بازیکن سازی تبدیل می شود. محمد غلامی، تنها ستاره ای است که سفیدپوشان این روزها به دنبال جذب اش هستند. در باشگاخ ملوان همه می دانند که داستان حضور دوباره پژمان نوری در این تیم صحت ندارد.

 

ورودی رسمی: -

تمدید : احمد آهی، مازیار زارع، سیدجلال رافخایی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، آرمان رمضانی، نیما دلاوری، محمد پوررحمت الله

خروجی رسمی: مهدی دغاغله؛ احمد مهدی زاده

ورودی احتمالی: محمد غلامی

خروجی احتمالی: -

 

     
آی اسپورت
2014-05-29 16:58:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر