فهرست
فابرگاس: اسپانیا از برزیل ترسی ندارد
فابرگاس: اسپانیا از برزیل ترسی ندارد

فابرگاس: اسپانیا از برزیل ترسی ندارد

آی اسپورت- سسک فابرگاس، هافبک تیم ملی اسپانیا با وجود شکست تحقیرآمیز آنها مقابل برزیل در فینال جام کنفدراسیون‌ها، معتقد است که آنها از میزبان جام جهانی ترسی ندارند.

شاگردان لوییس فیلیپه اسکولاری در فینال جام کنفدراسیون ها موفق شدند با نتیجه ی 3-0 قهرمان جهان و اروپا را شکست دهند و قهرمان این جام شوند.

اگر یکی از دو تیم اسپانیا و برزیل در رده ی دوم گروهشان صعود کنند، به مصاف یکدیگر خواهند رفت و فابرگاس می‌گوید که تیمش کاملا آماده ی بازی مقابل برزیل است.

او گفت: \"معتقدم که شکست دادن مدعیان ضروری است.

سال 2008 هیچکس به قهرمانی ما ایمان نداشت تا این که توانستیم تیم‌های بزرگ را شکست دهیم و به حریفی سخت تبدیل شدیم که تمام جام ها را بدست آورد.

از برزیل نمی‌ترسیم. فکر می‌کنم که برزیل تیم قدرتمندی است و اگر به آنها برخورد کنیم، بازی متفاوتی نسبت به سال گذشته تماشا خواهیم کرد.\"

چهار سال پیش، اسپانیا اولین بازی خود را با شکست مقابل سوییس شروع کرد ولی تمامی بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و قهرمان شد.

فابرگاس گفت: \" در اولین بازی خود مقابل سوییس شکست خوردیم و این مارا خیلی ناراحت کرد. ما نگران بودیم زیرا می‌خواستیم پیروز باشیم. دوره ی سختی بود و یامد می‌آید که همه ی ما مضطرب و عصبی بودیم.

همه فکر می‌کردند که آسان ترین بازی ما خواهد بود ولی درسی به ما داد که باعث شد قهرمان جام جهانی شویم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-05-29 20:25:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر