فهرست
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(3)/ نفت و پدیده، اختلاف طبقاتی تازه واردها!
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(3)/ نفت و پدیده، اختلاف طبقاتی تازه واردها!

نقل و انتقالات لیگ برتری ها(3)/ نفت و پدیده، اختلاف طبقاتی تازه واردها!

آی اسپورت - پدیده مشهد و نقت مسجدسلیمان، تیم های بررسی شده در سومین بخش از مرور فعالیت های نقل و انتقالاتی تیم های لیگ چهاردهم تا امروز هستند. تیم هایی که تضاد طبقاتی شدیدی با یکدیگر دارند! 

پدیده مشهد

اولین انتقال لیگ سیزدهم، جدایی رضا عنایتی از صبا و امضای قرارداد او با باشگاه پدیده مشهد بود. این انتقال، سرآغاز روند تغذیه باشگاه پدیده از صبا به شمار می رفت. باشگاه ثروتمند مشهدی، در ادامه اکبر صادقی و کیوان امرایی را نیز از صبا خریداری کرد و حالا برای جذب میلاد نوری از این تیم نیز دندان تیز کرده است!  آن ها در ادامه عباس محمدرضایی را نیز به خدمت گرفتند و سپس به سراغ میلاد غریبی رفتند تا این بازیکن جوان را نیز به مشهد ببرند. واضح است که نوع هزینه های این باشگاه شباهتی به تیم های تازه وارد لیگ ندارد. گران ترین خرید آن ها تا به امروز، هاسلر بوده است که با مبلغی سنگین مجاب شده به عنوان دستیار در تیم مرزبان فعالیت کند. آن ها یک فوتبالیست مونته نگرویی را نیز خریداری کرده اند و در اندیشه جذب محمد قاضی نیز هستند.

تمدید: مجتبی روشنگر، مسعود نظرزاده، محمد رجب زاده، وحید عسگری، میثم رضاپور،

ورودی رسمی: رضا عنایتی، اکبر صادقی، کیوان امرایی، عباس محمدرضایی، میلاد غریبی، رضا ناصحی، فریبرز گرامی، علیرضا حیدری، محمد  ولی زاده

ورودی احتمالی: میلاد نوری، محمد قاضی

 

 

نفت مسجدسلیمان

یکی از قدیمی ترین باشگاه های تاریخ فوتبال ایران که به تازگی مجتبی تقوی را به عنوان سرمربی خود برگزیده، هنوز فعالیت های جدی نقل و انتقالاتی اش را آغاز نکرده است. به گفته مدیرعامل نفت، این تیم 12 بازیکن از فصل گذشته را حفظ خواهد کرد. بازیکنانی که هنوز نامی ازان ها برده نشده و وارد مذاکره برای تمدید قرارداد با تیم شان نشده اند. جدی ترین گزینه های مسجدسلیمان در نقل و انتقالات عادل کلاه کج و زنیدپور بوده اند که ظاهرا هیچکدام قصد حضور در این باشکاه را ندارند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-29 17:41:50
نظر دهید

۱ نظر
ال مورو
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۱
مقایسه جالب نبود, رد گم کنی بود. شرکت پدیده هزاران سهامدارحتی از نقاط مختلف کشور داره اما در مورد نفت مسجد سلیمان , اسمش روش هست. نفت مسجد سلیمان ! ! ! ولی از نفت چیزی بهره نبرده در حالی تیم های پر مدعایی که مدیریت دولتی دارن و یا به صنایع دولتی وابسته اند دارن حق اونا رو از پول نفت می خورن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر