فهرست
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(4)/ نفت تهران و سپاهان، سرگیجه برای وریا!
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(4)/ نفت تهران و سپاهان، سرگیجه برای وریا!

نقل و انتقالات لیگ برتری ها(4)/ نفت تهران و سپاهان، سرگیجه برای وریا!

آی اسپورت -  نفت تهران و سپاهان، خبرسازترین باشگاه های این روزهای نقل و انتقالات هستند. باشگاه هایی که در خرید بازیکن پرکار نبوده اند اما بر سر انتقال وریا غفوری به اختلاف نظری عجیب رسیده اند. 

سپاهان/ نویدکیا به توان دو

پس از جذب برادر محرم نویدکیا از باشگاه نفت، سپاهانی به سراغ یک بازیکن دیگر از این باشگاه رفتند و طبق اعلام خودشان با وریا غفوری که در لیگ سیزدهم بازی های بسیار خوبی انجام داده بود، قرارداد دو ساله امضا کردند. باشگاه نفت اما با تاکید بر ادامه قراردادش با وریا اوضاع را کمی پیچیده تر کرد. نفتی ها معقتدند قرارداد او 3 ساله بوده و هنوز یک سال دیگر با نفت قرارداد دارد و به همین جهت باید برای خروج از این باشگاه رضایتنامه دریافت کند. خود این بازیکن اما قراردادش را دو ساله می داند و معتقد است دوران این قرارداد به پایان رسیده است!  ماجرای وریا و نفت و سپاهان، تا به اینجا عجیب ترین و سرگیجه آورترین داستان انتقالاتی این پنجره نقل و انتقالات به شمار می رود. قرارداد هادی عقیلی و امید ابراهیمی هنوز با سپاهان تمدید نشده و علی حمودی که با این تیم قرارداد دارد نیز هنوز به پیشنهادهای دیگرش می اندیشد. گفته می شود جدایی غلامی از تیم کرانچار قطعی شده و هادی عقیلی نیز فاصله زیادی با جدایی ندارد. از شهباززاده و سیدصالحی به عنوان گزینه های خط حمله تیم اصفهانی نام برده می شود. آن ها 3 بازیکن جوان شان را نیز راهی صبای قم کرده اند.

خروجی رسمی: حمیدرضا کاظمی، احمد اسکندری و علی چوپانی

خروجی احتمالی: هادی عقیلی، محمد غلامی، امید ابراهیمی، علی حمودی

ورودی احتمالی: سجاد شهباززاده، سیدصالحی، وریا غفوری

ورودی رسمی: رسول نویدکیا

تمدید: -

نفت / زود دیر می شود 

 تا همین امروز که سرانجام مدیرعامل باشگاه نفت از انتخاب مربی جدید و معرفی او در روز شنبه خبر داده است، تمرکز باشگاه زردپوش تهران بر روی انتخاب مربی و البته صدور بیانیه در مورد شرایط وریا غفوری بوده است. آن ها مشکلی با نفس فروش بازیکنان شان ندارند اما در نظر دارند همانند آنچه در ماجرای انتقال یعقوب کریمی به سپاهان اتفاق افتاد، بتوانند با دریافت مبلغ زیادی به عنوان رضایتنامه، هزینه خرید چند بازیکن ارزان قیمت را به دست بیاورند. اوضاع برای رضا نوروزی نیز به همین منوال است و قنبرزاده از مبلغ 600 میلیونی برای صدور رضایتنامه بازیکنی حرف زده که تاکید دارد قراردادش با نفت به پایان رسیده است!  نفت رسول نویدکیا را به عنوان بازیکن آزاد به سپاهان فرستاده است. آن ها برنامه ای برای فروش امین حاج محمدی ندارند. این تاخیر در آغاز فصل نقل و انتقالات می تواند تیم سوم فصل گذشته را از شرایط ایده آل دور کند.

خروجی رسمی – رسول نویدکیا

خروجی احتمالی -  رضا نوروزی، وریا غفوری

 

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-29 18:10:54
نظر دهید
۱ نظر
کوروش عباسی
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
برو بابا مسخره کردند.ساکت کجا خلیلیان کجا؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر