فهرست
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(5)/ جوانگرایی پپ، یحیی و صمد!
نقل و انتقالات لیگ برتری ها(5)/ جوانگرایی پپ، یحیی و صمد!

نقل و انتقالات لیگ برتری ها(5)/ جوانگرایی پپ، یحیی و صمد!

آی اسپورت -  مربیان جوان فوتبال ایران، برنامه هایی برای تحول و جوانگرایی در تیم های شان درنظر گرفته اند که در فوتبال همیشه نتیجه گرای ایران می تواند جالب توجه باشد. یحیی، ویسی و مرفاوی سال دشوار و البته جذابی را پیش رو دارند. 

ذوب آهن/ انقلاب یحیی!

«می خواهیم جوانگرایی کنیم». این یکی از اولین جمله های یحیی گل محمدی پس از امضای قرارداد با باشگاه ذوب آهن بود. سرمربی موفق فصل گذشته نفت، ابتدا محمد باقر صادقی 25 ساله را برای دروازه تیمش خرید و سپس با بازیکن تیم ملی امید حجت حق وردی برای پست مدافع وسط قرارداد امضا کرد. به گفته یحیی 3 بازیکن زیر 23 سال دیگر به زودی با باشگاه ذوب قرارداد امضا می کنند و این اتفاق میانگین سنی سبزهای اصفهانی را به شکل چشمگیری کاهش خواهد داد تا این تیم دیگر در جمع پیرترین تیم های لیگ برتر قرار نگیرد. از وحید امیری و سلیمان فلاح به عنوان گزینه های دیگر حضور در تیم یحیی نام برده می شود. او احتمالا به زودی قید ادامه حضور چند بازیکن مسن این تیم را خواهد زد. رجب زاده یکی از بازیکنانی است که فاصله زیادی با درب های خروجی باشگاه ندارد.

 

ورودی رسمی: باقر صادقی، حجت حق وردی

ورودی: وحید امیری، میلاد سلیمان فلاح

خروجی احتمالی: مهدی رجب زاده

 

 

استقلال خوزستان/ باز جوید روزگار وصل خویش؟!

در پایان رقابت های لیگ سیزدهم، جدایی 14 بازیکن از تیم فوتبال استقلال خوزستان قطعی شد. ویسی که در گذشته با جوانگرایی جالبش در تیم صبا مورد توجه قرار گرفته بود، در چند سال اخیر به شدت از این رویه فاصله گرفت و حالا به نظر می رسد قصد دارد بار دیگر به اصل خود بازگردد. گواردیولای وطنی تا کنون 2 بازیکن از لیگ دسته یک برای تیمش خریداری کرده است و برای سایر پست ها نیز دنبال نفراتی می گردند که به گفته خودش باانگیزه باشند و تعداد گل ها و پاس گل های شان را نشمارند! او همه ستاره های نام آشنای تیمش را مرخص کرده است.

ورودی رسمی: میثم مجیدی، میثم دورقی

تمدید: -

خروجی رسمی: بختیاری زاده، میداوودی، کعبی، کلاه کج، بیگدلی، چاه کوتاه زاده، معاوی، مدملیسی، قاسمی نژاد، تیغ نورد، کاروالیو، شاوردی، مهدی خیری، شاهرخ شمس

صبا/ سهمیه آسیا یا سهمیه سقوط؟

تیم تازه لیگ برتری شده پدیده با امضای قرارداد با 3 بازیکن فصل گذشته صبا، این تیم را با مشکلاتی مواجه کرد. مرفاوی تا کنون با پیروز قربانی و سه بازیکن جوان سپاهان برای حضور در تیمش به توافق رسیده است. فرید کریمی علیرغم نارضایتی اش از شرایط صبا تصمیم گرفته در این تیم بماند و میلاد سلیمان فلاخ نیز اگر از یحیی گل محمدی پیشنهاد دریافت نکند جای دیگری نخواهد رفت. جالب اینجاست که یکی از هدف های جدی صبا در فصل بعد، کسب سهمیه آسیایی است. آن ها برای نزدیک شدن به این هدف باید در روزهای باقی مانده ترکیب تیم شان را به شدت تقویت کنند.

 

ورودی رسمی- حمیدرضا کاظمی، احمد اسکندری، علی چوپانی و پیروز قربانمی

خروجی رسمی: رضا عنایتی، اکبر صادقی، کیوان امرایی

خروجی احتمالی: میلاد سلیمان فلاح، حسین بادامکی

 تمدید: - 

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-05-29 18:48:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر