فهرست

نقل و انتقالات لیگ برتری ها(6)/ پنج باشگاهِ تعطیل!

آی اسپورت -  یک سوم باشگاه های لیگ برتری فوتبال ایران، فعلا تمایل چندانی به حضور فعال در فصل نقل و انتقالات از خود نشان نداده اند. هنوز البته بیش از یک ماه تا زمان بسته شدن این پنجره فرصت باقی است اما برای جذب بازیکنان تاپ، فرصت همیشه محدود است. 

سایپا/ لیست مازاد کجاست؟

از همان اولین لحظات بعد از امضای قرارداد 3 ساله با سایپا و بازگشت به این تیم پس از 10 سال، مجید جلال از اعلام قریب الوقوع لیست بازیکنان مازاد خبر داده است اما از این اتفاق در باشگاه ساپیا هنوز هم خبری نیست. نارنجی پوشان هنوز وارد فعالیت های نقل و انتقالاتی نشده اند و تنها یک نام بزرگ را به عنوان ورودی احتمالی شان مطرح کرده اند. مجید جلالی که سال گذشته در تراکتور مربی علی کریمی بود، قصد دارد بار دیگر و این بار در کرج با او کار کند.

راه آهن/ واگن خالی

منزوی ترین تیم نقل و انتقالات، پس از دستگیری مالک ثروتمندش در فصل گذشته نتوانسته سر و سامان بگیرد. آن ها در شرایط فعلی نه مالک مشخصی دارند و نه سرمربی فصل بعدشان را شناخته اند. طبیعتا نه فردی مسئولیت خرید بازیکنان برای این باشگاه را بر عهده دارد و نه اصلا بازیکنی رغبت می کند در این شرایط به راه آهن اضافه شود. تا به امروز، تنها اتفاق نقل و انتقالاتی راه آهن، جدایی پیروز قربانی و حضور او در باشگاه صبا بوده است. تیم سابق منصور ابراهیم زاده این روزها ساکت ترین تیم لیگ برتر به شمار می رود و ممکن است در پایان لیگ برتر تاوان این روزها را بدهد.

پیکان خاموش

فرهاد کاظمی آماده آغاز نقل و انتقالات در باشگاه تازه لیگ برتری شده اش بود که متوجه شد همچنان اجازه کار در رقابت های لیگ برتر را ندارد!  پیکانی ها البته هنوز نام او را از گزینه های سرمربیگری این تیم برای فصل آینده خارج نکرده اند اما هیچگونه تحرکی در فصل نقل و انتقالات ندارند و همه چیز را به آینده واگذار کرده اند.

تراکتور/ تمرکز روی مربی

ماجرای انتخاب سرمربی فصل بعد تراکتورسازی بیش از حد به درازا کشیده است. یکی از سه تیم بدون مربی لیگ برتر، پس ازکش و قوس های فراوان قید حضور پتروویچ را زد و حالامشغول مذاکره با دو گزینه داخلی است که هیچکدام شان نیز مورد علاقه طرفداران این باشگاه نیستند. در حالی که تراکتوری ها هنوز درگیر انتخاب مربی هستند و هیچ بازیکنی به این تیم اضافه نشده است، جواد کاظمیان، علی کریمی، فرشید طالبی و کریم انصاری فرد به احتمال فراوان از این تیم جدا خواهند شد.

گسترش/ یگ گلنزن و دیگر هیچ!

تیم آبی شهر تبریز رفته رفته دارد به جایگاهی برای مهاجمان ناراضی جداشده از تیم آبی تهران تبدیل می شود. آن ها در شروع کارشان در فصل نقل و انتقالات محمدمهدی نظری را از استقلال خریده اند. به نظر می رسد جدایی محسن فروزان از این باشگاه قطعی باشد اما گسترش فعلا برنامه ای برای از دست دادن بایرامی ندارد. این تیم هم همانند چند تیم لیگ برتری دیگر، هنوز  تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته اش را آغاز نکرده است.

 

 

     
آی اسپورت
2014-05-29 20:28:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر