فهرست
مسی : بخاطر وطنم و غرور ملی می خواهیم قهرمان جهان شویم /بهترین بازیکن جهان را مردم تعیین می کنند
مسی : بخاطر وطنم و غرور ملی می خواهیم قهرمان جهان شویم /بهترین بازیکن جهان را مردم تعیین می کنند

مسی : بخاطر وطنم و غرور ملی می خواهیم قهرمان جهان شویم /بهترین بازیکن جهان را مردم تعیین می کنند

آی اسپورت - لئو مسی این روزها در بوینس ایرس و در اردوی تیم ملی آرژانتین مشغول آماده سازی برای حضور در جام جهانی برزیل است. همه چیز برای درخشش او در این جام آماده است و باید به انتظار شروع جام و نمایش های او بنشینیم.

مصاحبه مسی با شبکه ESPN را اینجا بخوانید :


وضعیت روحی فعلی

خوب . تنها چیز مهم ، فوتبال بازی کردن است. از زمانی که بچه بودم از فوتبال لذت می بردم. همیشه گفته ام که هر زمان از فوتبال کردن لذت نبرم آن را رها خواهم کرد. فوتبال تنها چیزی است که از آن خوشم می آید.

انتقادات

همیشه از بهتر شدن و پیشرفت خوشم می آید. من اولین منتقد خودم هستم ؛ چه اوضاع خوب باشد چه بد.

بهترین ها

بازیکنان خوب زیادی در دنیا وجود دارند.نیمار ، ژاوی ، اینیستا ، کریس رونالدو ، ریبری ، روبن .. به این لیست می توان بازیکنان بیشتری را نیز اضافه کرد. اما این مردم هستند که بهترین را تعیین می کنند.

قهرمانی جهان

دوست دارم قهرمان جهان شوم نه به این خاطر که مردم بگویند که من بهترین بازیکن جهان هستم. دوست دارم بخاطر وطنم و برای غرور کشورم قهرمان جهان شوم. برای اینکه تیم ملی آرژانتین بهترین تیم جهان شود و اینکه یک افتخار دیگر به رزومه من اضافه شود.

تغییرات به نسبت جام جهانی 2010

از لحاظ شخصی و فوتبالی نسبت به 4 سال قبل پیشرفت بیشتری کرده ام. الان یک پدر هستم که بزرگترین تغییر در زندگی شخصی من بوده است. پسرم بزرگترین شادی زندگی من است . اینکه هر روز وقتی به خانه می روم او را می بینم یک لذت وصف ناشدنی است.


  ۸  
آی اسپورت
2014-05-29 21:00:13
نظر دهید

۸ نظر
الیاس
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۵
بله اقای مسی مردم انتخاب میکنن ... مردم چهارتا توپ طلا به شما نمیدادن ... شما زیر سایه سلطان باش
arash
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
مسی جان میشه استارت قهرمانی رو از بازی سوم شروع کنین!!!!!!
رضا. دزفول
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۳
آقای الیاس تو زیادی نظر الکی میدی اگه مسی مصدوم نمیشه پنجمی رو هم برده بود نه مثل بعصیا یه دفعه انتخابات تمدید بشه و حق ریبری رو بخورن آره عزیز من یکم منطق داشته باش
کارستن یانکر
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
واقعا آدم حالش به هم میخوره وقتی تعصبات بودار بعضی از هم وطنان رو اینجا میخونه. حالا همش مسی و رونالدو کنید. بیاید از فوتبال لذت ببرید نه اینکه همش این دوتا رو با هم مقایسه کنید. کجاست رونالدوی برزیلی؟ کجاست رونالدینیو و کجاست کاکا؟ زیدان کجاست؟ ریوالدو کجاست؟ دیوید بکهام بالاک کجان؟ همه این بازیکنا یه روز میان و یه روز میرن... دوره این مسی و رونالدو هم تموم میشه و ستاره های دیگه ای از راه میرسن مثل زندگی ما آدما... پس از فوتبال و ستاره هاش لذت ببرید.
king of kings=only leo
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۹
بله صد در صد مردم با شعور باید انتخاب کنن...و شما رو انتخاب میکنن...لقب king of kingsفقط برازنده شماست.حتی وقتی در سال 2008رونالدو انتخاب شد باز هم مردم شما رو انتخاب کردن و میگفتن حق به حقدار نرسید(قابل توجه خیلی ها). حتی پارسال هم که باز اون شد باز مردم میگفتن حقش نبود و مصدومیت های شما باعث انتخاب اون شد...
G.BALE
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۴
خب معلومه الان کی بهترین بازیکنه فعلا به فکر این باش که توی جام جهانی گل بزنی!!
iranmard
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۳
مسی تو این جام خون راه میندازه حالا ببینید کی گفتم تا فینال میرن اونجا اگه قهرمان بشن که احتمال 99 در صد با برزیل بازی میکنن اولین شخص پله هستش سکته مغزی میکنه
ایمان
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۱
اون موقع که 4 سال شدی مرد سال رونالدو زیرت بود حالا 2 روز شده مرد سال ضایش نکن بابا بازم زیره شماست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر