فهرست
پایان دوران جنگ؛ استرا در مسیر صدر
پایان دوران جنگ؛ استرا در مسیر صدر

پایان دوران جنگ؛ استرا در مسیر صدر

آی اسپورت – سرمربی کنونی تیم استقلال هرچند با در اختیارگرفتن هدایت تیم اینترمیلان ایتالیا در سال ۲۰۱۲ به طور جدی در عرصه مربیگری تیم‌های بزرگ جهان مطرح شد، اما در کارنامه اش، حضور یک ساله در تیم اسپارتاپراگ جمهوری چک نیز ثبت شده است. به همین خاطر از زمانی که تابستان امسال چنین مربی صاحب‌سبکی به استقلال آمد، همواره زیر ذره‌بین رسانه‌های چک قرار داشته است.

سایت اسپورت این کشور گزارشی از وضعیت اخیر و موفقیت‌های که این مربی با تیم آبی‌پوش پایتخت کسب کرده، منتشر ساخت. این رسانه عنوان کرد بعد از حضور استراماچونی در استقلال در اواخر ماه اوت، وی درگیر جنگ با مدیریت باشگاه شد، اما اکنون سریالی از ۶ برد پیاپی را کسب کرده و در مسیر راهیابی به صدر جدول لیگ ایران است.

این سایت افزود چندی قبل در جریان یک کنفرانس خبری استراماچونی به خاطر انجام عدم نبود مترجم برآشفت. بعد از چند روز نیز وی می‌خواست ایران را برای چند روز ترک و استراحت کند که ماجرای عدم اجازه خروج پیش آمد. اسپورت ادامه داد: «بعد از آنکه آرام گرفت، استراماچونی روی فوتبال متمرکز شد. تحت هدایت او ۶ برد ۲ بر یک، ۴ بر صفر، ۲ بر صفر، ۴ بر ۲، ۵ بر ۲ و ۲ بر یک کسب کرد. با این نتایج تیمش به رده سوم جدول رسید.»

۹ ۳  
آی اسپورت
2019-11-29 11:59:00
نظر دهید

۳ نظر
...
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۱
فقط اونجا اقا دلاله نبوده تا با خرید دروازه بان های حریف تیم رو تو مسیر صدر بندازه
۲ ۱
KEAN
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۴
توهمتو دوست دارم :)))
۴
مهدی
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۲
او کلمه《عدم نبود》خیلی خوبه.
عدم خودش یعنی نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر