فهرست
مارسلو : رئال مادرید قوی تر از تیم ملی برزیل است / فصل دشواری بود اما پایان خوشی داشت
مارسلو : رئال مادرید قوی تر از تیم ملی برزیل است / فصل دشواری بود اما پایان خوشی داشت

مارسلو : رئال مادرید قوی تر از تیم ملی برزیل است / فصل دشواری بود اما پایان خوشی داشت

آی اسپورت - مارسلو نیز به اردوی تیم ملی برزیل اضافه شد. زننده گل سوم رئال در بازی فینال لیگ قهرمانان به محض ورود با استقبال غیرمنتظره همبازیانش روبرو شد و همه به او قهرمانی رئال را تبریک گفتند.

صحبت های او در نشست خبری پس از پایان تمرین امروز برزیل را اینجا بخوانید :


سال دشوار در مادرید

سالی که گذشت برای من بسیار دشوار بود. اکثرا مصدوم بودم و در فرم بدنی خوبی قرار نداشتم به همین دلیل در فینال لیسبون نیز نیمکت نشین بودم. هیچکس به غیر از من نمی داند که چه فشاری را تحمل می کردم اما در نهایت همه چیز عالی پیش رفت.

به زمین آمدم و گل سوم رئال را هم به ثمر رساندم. ما قهرمان اروپا شدیم و الان فوق العاده خوشحالم. در تمام طول مصدومیت خانواده ام پشتیبان من بودند.

کمبود فوق ستاره در برزیل

شما اینطور فکر می کنید ؟ این نظر شماست. کافی است خوب به تیم ملی نگاه کنید . همه کسانی که در اینجا حضور دارند ستاره هستند. بودند ستاره هایی که خارج از لیست ماندند.

عملکرد متفاوت باشگاهی به نسبت تیم ملی

شاید رئال مادرید قوی تر از تیم ملی برزیل باشد . در این مورد صحبت دیگری ندارم.

تیم ملی اسپانیا

در حال حاضر اسپانیا بهترین تیم جهان است . با وجود اینکه  به نسبت سال گذشته که شکستشان دادیم تغییری نکرده اند . آنها همیشه برای تیم ملی برزیل احترام زیادی قائلند .

اعتراضات مردمی در برزیل

وقتی به برزیل آمدم در فرودگاه شاهد استقبال مردم بودم. به هر حال هر کس آزاد است تا عقیده خودش را بگوید و وقتی نتیجه ای نمی گیرند متاسفانه دست به خشونت می زنند.

جایگاه مطمئن در تیم ملی

خیر. جایگاه من در تیم ملی تضمین شده نیست. اگر بگویم بله ، یک نوع بی اخترامی به ماکسول به حساب می آید. هر دو در یک سطح قرار داریم و برای تصاحب این پست می جنگیم.

     
آی اسپورت
2014-05-30 00:19:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر