فهرست
استقلال 6 ماه دیر فهمید/ ایجنت حاشیه ساز کاوه
استقلال 6 ماه دیر فهمید/ ایجنت حاشیه ساز کاوه

استقلال 6 ماه دیر فهمید/ ایجنت حاشیه ساز کاوه

آی اسپورت- حاضر نشدن کاوه رضایی در تمرینات استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالباتش، بالاخره کاسه صبر حسن زمانی را لبریز کرد و این عضو هیئت مدیره استقلال بعد از مدتها دوباره یک مصاحبه تند انجام داد.

زمانی امروز درباره غیبت رضایی و یا حاضر شدنش در محل تمرین با لباس شخصی و تمرین نکردن، همه چیز را متوجه مدیربرنامه های این بازیکن کرد:«رابط و مدیربرنامه کاوه رضایی بیشترین مشکل را ایجاد کرده است. ما هم به باشگاه گفتیم این رابط حق ورود به باشگاه را ندارد. اصلا این رابط را به رسمیت نمی شناسیم و خود کاوه رضایی شخصا برای مذاکره با مدیرعامل، باید به باشگاه برود. مربی یا بازیکن نباید برای پول گرفتن، از این حرکتها انجام بدهد. این حرکت زیبنده باشگاهی مثل استقلال نیست. معتقدیم اگر بازیکن یا مربی از باشگاه طلب دارد، از راهش وارد شود نه اینکه به عنوان اعتراض حرکتهایی انجام بدهد یا تمرین نکند. در جلسه با علیرضا منصوریان هم گفتم هر بازیکنی از این حربه استفاده کند، نشان می دهد به استقلال تعصب ندارد و ماندنش به صلاح نیست. منصوریان هم خودش از این بابت ناراحت است  و این حرکت را نمی پسندد. هیچ بازیکنی نباید از این حربه برای فشار به باشگاه استفاده کند. ما این حرکت را محکوم می کنیم و آن را قبول نداریم. اگر به عشق استقلال به این تیم آمده ایم، نباید آن را با چنین اقداماتی تحت شعاع قرار بدهیم. کاوه رضایی رابطی دارد که بیشترین مشکل را ایجاد کرده است. حیف است بازیکنی در سطح رضایی، تحت تاثیر این رابط قرار بگیرد که حتی به مسایل اولیه قرارداد آشنایی ندارد. برای همین به باشگاه هم اعلام کردیم که این رابط، حق ورود به باشگاه را ندارد. ما او را به رسمیت نمی شناسیم. رضایی هر کاری با باشگاه دارد باید خودش به مدیرعامل مراجعه کند نه شخص دیگری». بعد از این تهدید بود که رضایی، امروز در تمرین استقلال شرکت کرد و بدون هیچ مشکلی تا پایان در کمپ حضور داشت.

استقلالی ها کمی دیر متوجه این موضوع شدند. هنوز فصل شروع نشده، کاوه رضایی به همراه مدیربرنامه هایش راهی باشگاه پرسپولیس شد تا با این تیم قرارداد امضا کند. اما پرسپولیسی ها خیلی زود، متوجه همه چیز شدند و به رضایی اعلام کردند تنها درصورتی با او قرارداد امضا می کنند که بدون این شخص به باشگاه برود.

مدیربرنامه های رضایی در میانه های نیم فصل اول هم دست به حاشیه سازی دیگری زده بود. او 24 ساعت بعد از اینکه سایت های مختلف اقدام به انتشار موقعیت های تک به تک فراوانی که رضایی هدر داده است، نمودند و درست 24 ساعت مانده به بازی استقلال و مس در جام حذفی، اعلام کرد رضایی بعد از این بازی به چین می رود.

استقلالی ها پیش از این هم با حاشیه های فراوان این مدیربرنامه روبرو شده بودند. او، مدیربرنامه رودریگو توزی بود که در میانه های نیم فصل اول لیگ دوازدهم استقلال را رها کرد و رفت و بعدها، آبی ها مجبور شدند پول گزافی را بابت شکایت این برزیلی به او بپردازند. از دیگر بازیکنانی که دوست 20 ساله علیرضا منصوریان! مدیربرنامه های شان بود، می توان به عیسی اندوی و ابراهیم توره اشاره کرد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-01-06 19:56:00
نظر دهید

۲ نظر
اکسل ویتسل
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
اوه اوه چه پرونده سنگینی داره
۳
۲۲
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
اوه اوه عیسی اندوی و ابراهیم توره.... اگه تراکتور جا داشت احتمالا کاوه هم نیم فصل می‌رفت اونجا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر