فهرست
افتخاری: خیلی‌ها در روزهای سخت کمک کردند
افتخاری: خیلی‌ها در روزهای سخت کمک کردند

افتخاری: خیلی‌ها در روزهای سخت کمک کردند

آی‌اسپورت- مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان این که پیش‌بینی‌های لازم برای قهرمانی در آسیا را کره‌اند گفت: «خیلی‌ها در روزهای سخت به تیم ما کمک کردند تا این موفقیت‌ها رقم بخورد.»

رضا افتخاری در مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال استقلال که عصر چهارشنبه در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد صحبت کرد.

«این قهرمانی را به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم ستاره سوم را هم کسب کنیم. این قهرمانی را مدیون خیلی از عزیزان هستیم که در روزهای سخت به ما کمک کردند تا به این مهم دست پیدا کنیم. در روزهای سخت مان و زمانی که تهدید شدیم و قرار بود جواز حرفه ای گری تیم ما باطل شود اسپانسر به دادمان رسید و به ما کمک کرد چرا که اگر این اتفاق رخ نمی داد معلوم نبود که بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم. روز سه شنبه که توانستیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم صحنه های جالبی را در ورزشگاه دیدم. مردم بسیار شاد بودند و در خیابان ها هم جوان ها هم بسیار شاد بودند که باعث خوشحالی خودم شد. ما پیش بینی های لازم برای قهرمانی در آسیا را انجام داده ایم. توانستیم با شفر قرارداد دو ساله امضا کنیم. با دستیاران ایشان و تیام هم قرارداد داریم. به نظرم نتایج خوبی کسب کردیم و در گروه مرگ صدرنشین شدیم. برای ما بسیار خوب بود که توانستیم نماینده عربستان را رفت و برگشت شکست دهیم. عربستانی که بازی نکردن در خانه را به ما تحمیل کرد. با این حال ما توانستیم نماینده این کشور را شکست دهیم. در روز بازی با العین شاهد یک اتفاق باشکوه در ورزشگاه آزادی بودیم که بیش از یکصد هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. نمایندگان کنفدراسیون آسیا فکر می کردند اتفاق بدی رخ خواهد داد اما ما بیانیه دادیم و از هواداران خواستیم که نکات را رعایت کنند که همین اتفاق هم افتاد. برای ما افتخار بود که چنین تماشاگرانی داشته باشیم. از تماشاگران تشکر می کنم که بهانه دست کنفدراسیون فوتبال آسیا ندادند.»

رضا افتخاری در پایان صحبت هایش یادی از پیشکسوتان و درگذشتگان باشگاه استقلال کرد و از حضار خواست جهت شادی روح آنها صلواتی قرائت کنند.

 

 

نود

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-05-16 20:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
به نام یزدان بخشاینده
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
ممنون که ما ها رو یادت نرفت
۵
2
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
اینکه برای همه مشخصه خیلیا کمک کردن لازم نبود بگی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر