فهرست
گزارش روز: جنگجویان ایران به فکر حماسه در جام جهانی
گزارش روز: جنگجویان ایران به فکر حماسه در جام جهانی

گزارش روز: جنگجویان ایران به فکر حماسه در جام جهانی

آی اسپورت - کمتر کسی روی موفقیت تیم ملی در جام جهانی حساب باز کرده اما بازیکنان ایران می خواهند زندگی را برای حریفانشان در جام جهانی سخت کنند.

خبرگزاری فرانسه با این مقدمه سراغ تیم ملی رفته است. آندرانیک تیموریان گفته: ما هیچ بازی راحتی نداریم اما بازی مقابل ما هم برای هیچ کدام از حریفانمان آسان نخواهد بود.

ایران در شرایطی چهارمین حضورش در جام جهانی را تجربه می کند که تنها یکبار در این تورنمنت موفق به پیروزی شده است.

ایران مجوز حضور در جام جهانی برزیل را با پیروزی مقابل کره جنوبی در خاک این کشور بدست آورد. نکته ای که هافبک تیم ملی در موردش می گوید: آن بازی روحیه جنگندگی در بین بازیکنان ما را به خوبی نشان داد. رسیدن به جام جهانی افتخار بزرگی برای تیم ماست و به شخصه امیدوارم که در جام جهانی هم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم

ایران که سرمربی اش کارلوس کی روش است، می خواهد از جام جهانی به عنوان تورنمنتی برای اثبات توانایی هایش استفاده کند و  اینکه بی دلیل بهترین تیم آسیا در رنکینگ فیفا نیست.

علیرضا جهانبخش یکی از امیدهای تیم ملی ایران که برای باشگاه نایمخن هلند بازی می کند در مورد جام جهانی می گوید: این تورنمنت مثل پنجره ای است که همه دنیا می توانند آن را باز کنند و بیرونش را ببینند. می خواهیم بهترین عملکردمان در جام جهانی را داشته باشیم و نتایج خوبی بگیریم.

اولین بازی تیم ملی در جام جهانی مقابل نیجریه برگزار می شود. نظر استیون بیت آشور مدافع تیم ملی را درباره این بازی بخوانید:  بازی سختی خواهیم داشت. اگر بتوانیم اولین دیدارمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم شانس خوبی برای صعود به مرحله بعدی خواهیم داشت.

بیت آشور که در امریکا به دنیا آمده یکی از چند بازیکن دو ملیتی است که توسط کی روش به تیم ملی دعوت شده و به جز او رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و دنیل داوری هم چنین ویژگی ای دارند.

در ادامه گزارش به مشکلاتی که اخیرا برای تیم ملی و کارلوس کی روش به وجود آمده اشاره شده و اینکه این مشکلات تاثیری روی عملکرد بازیکنان تیم ملی نخواهد داشت.

جهانبخش گفته: ما مشکلاتی داشتیم اما الان همه چیز رو به راه است. اخبار زیادی در مورد تیم ملی به گوش می رسد که اکثر آنها صحت ندارد. ما به این اخبار اهمیتی نمی دهیم چرا که باید فقط و فقط به فوتبال تمرکز کنیم.

بازیکنان تیم ملی نگاه واقع گرایانه ای به همگروههایشان در جام جهانی دارند. به گفته بیت آشور، تیم ملی سه بازی سخت در جام جهانی داشت و حضور حریفان تیم ملی در جام جهانی، بی دلیل نبوده است.

ایران که بازیکن بزرگی در تیمش ندارد، کماکان به هدفش یعنی صعود از گروه فکر می کند. حرفهای بیت آشور را بخوانید: ما  تیم خوبی هستیم و در جام جهانی نهایت تلاشمان را انجام می دهیم. مطمئنا همه بازیکنان به تیم ملی تعصب دارند.


  ۱  
آی اسپورت
2014-05-30 10:18:00
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۳
تیمی که توش امیرحسین صادقی و بیگ زاده و شجاعی فیکس باشن بهتره اصلا بازی نکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر