فهرست
مهدی محمدنبی: بازوبند آبی نکونام تصمیم من بود!
مهدی محمدنبی: بازوبند آبی نکونام تصمیم من بود!

مهدی محمدنبی: بازوبند آبی نکونام تصمیم من بود!

آی اسپورت - چند روز پس از شدت گرفتن انتقادها علیه نکونام در مورد استفاده مکرر از بازوبند کاپیتانی آبی در لباس تیم ملی، دبیرکل فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی واکنش جالبی به این ماجرا نشان داد. مهدی محمدنبی در مصاحبه با ایسنا به نوعی همهع مسئولیت ماجرا را خودش بر عهده گرفت:« طبیعی است که وقتی پیراهن تیم ملی قرمز است باید بازوبند رنگ مخالف باشد و در این میان هیچ سلیقه‌ای مطرح نیست و بستن بازوبند آبی رنگ در بازی با مونته نگرو با نظر سرپرست تیم ملی اتفاق افتاد».

اینکه به همراه پیراهن قرمز تیم ملی تنها باید بازوبندی به رنگ آبی استفاده کرد، از ان ادعاهای عجیبی است که مطرح کردنش بیشتر به حاشیه ها دامن می زند. در این بین اما شاید سرپرست تیم ملی احتمالا در مورد استفاده کاپیتان از این رنگ به همراه لباس سفید تیم هم توضیح خاص خودش را دارد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-30 12:07:36
نظر دهید

۱ نظر
کاوه - تهران
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۱
چه اهمیتی داره؟ چرا خبرنگار شما با اضافه کردن تصورات بچه گانه خودش در زیر خبر به ادامه بحث دامن میزنه؟ رنگ قرمز و آبی بازوبند تو تیم ملی فقط برای بچه های زیر 12 سال اهمیت داره! در حد بحث " ماشین بابم 180 تا میره ..مال بابای من نوشته 200" هست. خجابت داره. شما نباید به این بحث دامن بزنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر