فهرست
پولادی: صحبت درباره رنگ بازوبند نکونام خنده دار است!/ بدترین اتفاق اردو مصدومیت بیک زاده بود
پولادی: صحبت درباره رنگ بازوبند نکونام خنده دار است!/ بدترین اتفاق اردو مصدومیت بیک زاده بود

پولادی: صحبت درباره رنگ بازوبند نکونام خنده دار است!/ بدترین اتفاق اردو مصدومیت بیک زاده بود

آی اسپورت- مهرداد پولادی بعد از مصدومیت هاشم بیک زاده حالا امید اول کی روش در سمت چپ خط دفاعی تیم ملی است. سایت فدراسیون پیش از دیدار با آنگولا مصاحبه ای با پولادی انجام داده است.  پولادی درباره اردوهای تدارکاتی گفت: نزدیک به یک ماه و نیم است که در اردوی تدارکاتی آفریقای جنوبی و اتریش به سر می بریم  و تمرینات خوبی را برگزار کردیم. امروز نیز باتیم آنگولا بازی داریم که امیدوارم با  برد همراه شود و سپس به ایران باز خواهیم گشت و پس از استراحتی کوتاه به برزیل سفر می کنیم.

وی در ادامه گفت: تمرینات به خوبی پیش می رود و تنها اتفاق بدی که افتاد مصدومیت  بیگ زاده  است . امیدوارم هرچه زودتر این بازیکن وضعیتش رو به بهبود باشد و به مسابقات جام جهانی برسد. هدف ما این است که تیم با آمادگی در جام جهانی باشد بر همین اساس تا کنون دو دیدار دوستانه با تیم های اروپایی برگزار کردیم و در هر بازی نسبت به دیدار قبل بهتر بوده و عملکرد خوبی داشتیم. 
پولادی در ادامه بازیهای جام جهانی را سخت ارزیابی کرد و گفت: درگروه سختی هستیم و بازیهای سختی پیش رو داریم. تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بهترین نتیجه را بگیریم.
 
وی در ادامه در خصوص مطالبی که برخی از افراد و رسانه ها در خصوص رنگ بازوبند کاپیتانی نکونام در دیدار با مونته نگرو مطرح کرده اند گفت:صحبت کردن در این مورد خنده دار است. اکنون نزدیک جام جهانی است و تیم ملی حاشیه ندارد و با این صحبتها نباید ملی پوشان  تیم ملی را به حاشیه برد. بازوبند را تدارک تیم می اورد و وی می بندد و صحبت کردن در این مورد کاملا بی اهمیت است. ما نباید به اینگونه صحبتها دامن بزنیم و معتقدم آبروی 80 میلیون ایرانی در جام جهانی در میان است. ما تلاش می کنیم تا درجام جهانی نتیجه خوبی بگیریم.
وی در پایان ضمن تشکر از مردم که مثل همیشه از بازیکنان تیم ملی حمایت کردند و پشت و پناه تیم ملی بودند گفت: مردم ایران همیشه حامی ما بوده و امیداوارم حمایتهایشان ادامه دار باشد تا ان شااله نماینده خوبی برای مردم ایران باشیم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-05-30 12:11:48
نظر دهید

۱ نظر
کاوه - تهران
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
رنگ بازوبند (قرمز و آبی و زرد ) بودنش برای کی مهمه؟ طرفدارهای زیر 12 سال فوتبال؟؟؟ این تیم ملی ایرانه ! وارد بحث های بچه گونه نکنیدش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر