فهرست
کفاشیان: به کی روش گفتم مثل بعضی باشگاه ها نیستم پیشنهادی بدهم که نتوانم آن را پرداخت کنم!/ اگر دولت حمایت نکند نمی دانم چه تصمیمی خواهم گرفت/ از کی روش می خواهم توقعاتش را پایین بیاورد
کفاشیان: به کی روش گفتم مثل بعضی باشگاه ها نیستم پیشنهادی بدهم که نتوانم آن را پرداخت کنم!/ اگر دولت حمایت نکند نمی دانم چه تصمیمی خواهم گرفت/ از کی روش می خواهم توقعاتش را پایین بیاورد

کفاشیان: به کی روش گفتم مثل بعضی باشگاه ها نیستم پیشنهادی بدهم که نتوانم آن را پرداخت کنم!/ اگر دولت حمایت نکند نمی دانم چه تصمیمی خواهم گرفت/ از کی روش می خواهم توقعاتش را پایین بیاورد

آی اسپورت- علی کفاشیان امروز در برنامه تلویزیونی ورزش و مردمحضور و یافت و درباره شرایط تیم ملی و برنامه های تیم صحبت کرد. کفاشیان در خصوص آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: ملی پوشان ایران امروز آخرین بازی تدارکاتی خود را در اردوی اتریش برگزار خواهند کرد. پس از آن دوشنبه مراسم بدرقه‌ای با حضور ریاست محترم جمهور و علاقمندان فوتبال برگزار خواهد شد. ملی‌پوشان پس از آن عازم برزیل می‌شوند و یک بازی تدارکاتی هم در آنجا برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: گزارشاتی که به دست ما رسیده نشانگر این است که بازیکنان آماده هستند و منتظرند تا هر چه زودتر در جام جهانی برابر حریفان به میدان بروند. در مجموع ارزیابی کادر فنی از شرایط ملی‌پوشان خوب است.

کفاشیان در مورد شایعاتی مبنی بر عدم تمدید قرارداد کی‌روش پس از مسابقات جام جهانی تصریح کرد: ما حدود 3 سال و نیم است که با کی‌روش کار می‌کنیم و همیشه با وی تفاهم داشتیم. در مورد تمدید قرارداد چندین بار با وی صحبت کردیم که آخرین بارش در استرالیا بود.

وی افزود: به کی‌روش گفتم اگر قرار باشد با پیشنهاد جدید شما ادامه دهیم کارمان سخت است. من همیشه قولی می‌دهم که بتوانم انجام دهم و مانند برخی باشگاه‌ها نیستم که مبالغی به بازیکنان پیشنهاد می‌دهند که هیچ وقت نمی‌توانند آن را پرداخت کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه کی‌روش گزینه اول ما است، گفت: اگر دولت حمایت نمی‌کرد نمی‌توانستیم خیلی از کارها را انجام دهیم و حالا هم اگر حمایت نشوم نمی‌دانم چه تصمیمی خواهم گرفت. به هر حال هفته آینده باز هم با کی‌روش صحبت می‌کنیم و از وی می‌خواهیم که توقعاتش را کم کرده و از مربیان ایرانی استفاده کند تا بتوانیم با وی همکاری کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص حضور وزیر امور خارجه در اردوی تیم ملی در اتریش اظهار داشت: آقای ظریف راه بسیار زیادی را طی کرد که به اردوی تیم ملی برسد. حضور او در روحیه بازیکنان و کادر فنی تیم ملی خیلی تاثیرگذار بود. تاکنون اینقدر حمایت ندیده بودم. هم شخص رئیس‌جمهور، معاون او آقای نوبخت و رئیس کل بانک مرکزی حمایت‌های ویژه‌ای از تیم ملی انجام دادند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تمام مسئولان از تیم ملی حمایت کردند، عنوان کرد: حمایت‌هایی که انجام شده بسیار ویژه بود امیدوارم کادر فنی هم قدر این حمایت‌ها را بداند و بتواند نتایج خوبی بگیرد.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا شرکت پوما از طریق مهدوی‌کیا پیشنهاد اسپانسری به فدراسیون فوتبال داده است یا خیر، تصریح کرد: خیر. شرکت پوما، آدیداس و غیره هیچ پیشنهادی به ما نداده‌اند اما اگر حرفی مطرح شود ما استقبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: دوشنبه شب در مراسم بدرقه تیم ملی دیداری با ریاست محترم جمهور خواهم داشت. این مراسم از ساعت 20 و 30 دقیقه دوشنبه شب برگزار خواهد شد.

کفاشیان در خصوص داوران ایرانی حاضر در جام جهانی برزیل خاطرنشان کرد: از دو نماینده داوری کشورمان در جام جهانی تجلیل کرده‌ایم و آنها فردا صبح عازم برزیل خواهند شد.

وی گفت: مبلغ 160میلیارد تومان برای دو سال به منظور تبلیغات محیطی دریافت کرده‌ایم که 5 درصد آن برای سازمان لیگ است که به داوران و ناظران هم مربوط می‌شود البته داوران اسپانسری دارند که مبالغی هم از آن طریق به آنها می‌رسد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:‌امیدوارم تیم ملی که به عنوان تیم اول آسیا در جام جهانی حضور دارد بتواند کار ارزشمندی انجام دهد تا مردم از آنها راضی باشند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-30 12:24:44
نظر دهید

۱ نظر
محمدی م
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۸
یعنی اگر به نظرتان میتونیم از نیجریه امتیاز بگیریم سخت توهم زده شدید. با بوسنی شاید تساوی کنیم اگر امید به صعود نداشته باشند
در مجموع صعیف ترین نتایج ایران رو خواهید دید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر