فهرست
آلوس: نیمار فوق‌العاده است و این را در جام جهانی نیز نشان خواهد داد
آلوس: نیمار فوق‌العاده است و این را در جام جهانی نیز نشان خواهد داد

آلوس: نیمار فوق‌العاده است و این را در جام جهانی نیز نشان خواهد داد

آی اسپورت- دنی آلوس، مدافع بارسلونا به تمجید از عملکرد هم‌وطنش نیمار در بارسلونا در فصل گشذته پرداخت.

مهاجم جوان با وجود انتظارات فراوانی که پس از انتقالش از سانتوس به اروپا می‌رفت، فصل نسبتا خوبی را پشت سر گذاشت.

با 9 گل در 26 بازی لالیگا و 4 گل در 10 بازی لیگ قهرمانان، آلوس معتقد است که نیمار بسیار خوب کار کرده و در خانه و جام جهانی، روند او بهتر هم خواهد بود.

او گفت: \"نیمار بازیکن بسیار با استعدادی است.نباید فراموش کنیم که او اولین فصلش در اروپا و اسپانیا را سپری می‌کرد و شروع در کشوری دیگر کار سختی است.

بارسلونا یک سبک خاص فوتبالی دارد. باید با این سبک هماهنگ شد و کمی زمان نیاز دارد. ولی برای نیمار، هماهنگ شدن با تیم طولی نکشید. دلیلش تکنیک بالای اوست.

در این سن پایین، پختگی او در زمین فوق‌العاده است. به خاطر همین است که همه ی ما می‌دانیم او بازیکن ویژه ای است و در جام جهانی نیز این را نشان خواهد داد.\"

آلوس سپس درباره ی فصل گذشته به همراه بارسلونا گفت: \" عدم کسب جام دلایلی داشت. مدیریت باشگاه باید سعی کند آنها را حل کند.نمی‌شود هر سال قهرمان بود.

ما پیاپی قهرمان لالیگا می‌شدیم و اگر مقابل اتلتیکو بهتر کار می‌کردیم بار دیگر قهرمان بودیم ولی موفق نشدیم. لیگ قهرمانان نیز در یک چهارم حذف شدیم.

البته این بد نیست ولی برای تیمی مثل بارسلونا، پایان رساندن فصل بدون جام کمی سخت است. باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا بار دیگر برای بارسلونا قهرمانی کسب کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-30 12:38:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر