فهرست
مخالفت جرارد با صحبت‌های اسکولز: رونی در بهترین فرمش قرار دارد
مخالفت جرارد با صحبت‌های اسکولز: رونی در بهترین فرمش قرار دارد

مخالفت جرارد با صحبت‌های اسکولز: رونی در بهترین فرمش قرار دارد

آی اسپورت- استیون جرارد، کاپیتان انگلیس با صحبت‌های پل اسکولز مبنی بر اینکه رونی بهترین دوران فوتبالی اش را پشت سر گذاشته، مخالفت کرد.

اسکولز که چندین سال در کنار رونی در یونایتد بازی کرده بود، هفته ی گذشته گفت که بهترین رونی به پایان رسیده و این بازیکن اوج خود را پشت سر گذاشته است.

پیش از دیدار دوستانه ی انگلیس مقابل پرو در ورزشگاه ومبلی، جرارد به تمجید از عملکرد رونی در فصل گذشته پرداخت و گفت که او می‌تواند ستاره ی انگلیس در جام جهانی باشد.

جرارد در مصاحبه با Times Of India گفت: \"به نظر من، پل اسکولز اشتباه می‌کند.

به نظر من رونی بهترین بازیکن فصل گذشته ی یونایتد، هم در اروپا و هم در لیگ بود. فکر می‌کنم رونی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

من تنها می‌توانم روی آنچه که از او در منچستریونایتد دیده‌ام قضاوت کنم و واقعا هم مثبت بوده است.

او این هفته به سختی تلاش کرد. سعی کرد که خودش تمرین کند و حالا در وضعیت بسیار بهتری از مصدومیتی که پیش از جام جهانی 2010 گریبان گیرش شده بود قرار دارد.

بنابراین رونی در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.\"

بازی مقابل پرو، آخرین دیدار دوستانه ی انگلیس پیش از جام جهانی است و جرارد معتقد است که تمرینات هاجسون بسیار مثبت و خوب بوده است.

او گفت: \"فکر می‌کنم هنوز کمی زود است که درباره ی کیفیت این تیم و ترکیبش صحبت کنیم. باید در جام جهانی در موردش قضاوت کنیم ولی با این موضوع که تمرینات مربی بسیار مثبت و انگیزه‌زا بوده موافقم.\"

اگر بتوانیم در این بازی خوب کار کنیم، مطممئنا روحیه ی خوبی برای جام جهانی ایجاد خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-05-30 12:52:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر