فهرست

همه به جز دکتر بیژن!/ اولین جلسه کمیته فنی پرسپولیس فردا برگزار می شود

آی اسپورت – بالاخره طلسم تشکیل جلسات کمیته فنی باشگاه پرسپولیس شکست و فردا اولین جلسه این کمیته در محل این باشگاه تشکیل خواهد شد.قرار است فردا رحیمی به همراه کاشانی،عابدینی و عبدی دور یک میز بنشینند و درباره مسائل کلان فنی باشگاه صحبت کنند. بیژن ذوالفقارنسب مدتی پیش از سمتش در این کمیته استعفا داده است. 

رحیمی مدیرعامل پرسپولیس  روز چهارشنبه با تک تک اعضای کمیته فنی تماس گرفته و به آنها اعلام کرده است شنبه در باشگاه حاضر باشند اما بر خلاف آنچه گفته شد ظاهرا در این روز تنها با امیرعابدینی جلسه داشته است.

گفته می شود فردا احکام اعضای کمیته فنی به آنها داده خواهد شد  و در اولین ساعت رسمی کاری این کمیته جلسه ای تشکیل می شود تا درباره مسائل تیم های باشگاه صحبت شود.

یکی از مواردی که قرار است در خصوص آن صحبت شود بحث انتخاب  مربیان تیم های پایه و شروع به کار این تیم هاست.البته باید دید  با توجه به فیکس شدن برنامه های تیم بزرگسالان شامل  تثبیت اعضای کادر فنی،ورود به فصل نقل  انتقالات بازیکنان،تعیین زمان شروع تمرینات و برگزاری اردوها  و... درباره مسائل مربوط به این تیم هم صحبت و تصمیم گیری خواهد شد یا نه.
     
آی اسپورت
2014-05-30 13:08:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر