فهرست
کلمبیا برای فالکائو دست به دعا می‌شود: می‌خواهم مردم کشورم را خوشحال کنم
کلمبیا برای فالکائو دست به دعا می‌شود: می‌خواهم مردم کشورم را خوشحال کنم

کلمبیا برای فالکائو دست به دعا می‌شود: می‌خواهم مردم کشورم را خوشحال کنم

آی اسپورت- تمام انگلستان برای بهبود دیوید بکهام پیش از جام جهانی، همدل شده بود و دعا می‌کرد. حالا این کلمبیا است که برای بهبود مصدومیت ستاره ی تیمشان، رادامل فالکائو دست به دعا شده‌اند.

مهاجم کلمبیایی پس از مصدومیت شدیدی که در بازی جام حذفی فرانسه در اوایل زمستان دچارش شد، هنوز کاملا بهبود نیافته و مشکلاتی در زانویش وجود دارد.

تصمیم نهایی درباره ی اینکه فالکائو به جام جهانی می‌رسد یا نه، یکشنبه گرفته خواهد شد. روزی که سرمربی آرژانتینی تیمش، لیست 23 نفره را اعلام خواهد کرد.

فالکائو که 13 گل برای تیم ملی کلمبیا به ثمر رسانده به همراه تیمش در مقدماتی جام جهانی در رده ی دوم گروه  قرار گرفت.

او گفت: \"واکنش مردم کلمبیا واقعا روی من تاثیر گذاشته است. به من یادآوری می‌کند که چقدر برای کشورم مهم هستم. نمی‌گویم که من را تحت فشار مضاعفی قرار داده است زیرا بیشتر به من انگیزه می‌دهد. می‌خواهم هر کاری انجام دهم تا مردم کشورم خوشحال شوند.

انگلیسی ها به دقت شرایط او را بررسی می‌کنند. در صورت صعود آنها از گروه آسان C که شامل یونان، ساحل عاج و ژاپن است، به احتمال زیاد کلمبیا به مصاف انگلیس خواهد رفت.

در صورت رخ دادن این اتفاق، بازی گروهی سال 98 دوباره تکرار خواهد شد. جایی که انگلیس یکی از بهترین تیم‌های تاریخ کلمبیا را 2-0 شکست داد.

فالکائو در رابطه با این بازی گفت: \"یادم می‌آید که بازی را به همراه پدرم تماشا می‌کردیم. درن اندرتون گل زد و سپس دیوید بکهام با یک ضربه ی ایستگاهی، گل دوم را به ثمر رساند و تیم ما حذف شد.

ما در دوره های قبل به دلیل اینکه در همه ی پست‌ها بازیکن خوب نداشتیم ضربه ی زیادی خوردیم. برای تورنومنت بزرگی مثل جام جهانی، خودمان را بسیار ضعیف آماده کرده بودیم. ولی حالا بازیکنان کلمبیایی در باشگاه‌های بزرگ جهان بازی می‌کنند و تیم ما پیشرفت زیادی داشته است.

با باری از یک فصل به جام جهانی نخواهم رفت. زانو ی من خوب است و استراحت خوبی داشته‌ام.\"

فالکائو درباره ی روبرو شدن احتمالی اش با دروگبا گفت: \"عجیب نیست که او هنوز در سطح اول بازی می‌کند. اگر حرفه ای باشید مثل او، می‌توانید دوره ی فوتبالیتان را وسیع کنید.\"

فالکائو درباره ی شانس‌های اول جام گفت: \"همیشه شما خودتان را دست کم می‌گیرید. من انگلیس، آلمان و اسپانیا را از اروپا از شانس‌های اول قهرمانی می‌دانم و برزیل و آرژانتین در آمریکای جنوبی همیشه خوب کار کرده‌اند. در مقابل انگلیس، من سه شیر‌ها را برتر از خودمان می‌دانم.

آنها یکی از بهترین لیگ‌های جهان را دارند. بنابراین بازیکنان سطح اولی در تیمشان هستند و می‌توانند از آنها سود ببرند.\"

     
آی اسپورت
2014-05-30 13:09:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر