فهرست
پرس به کاسیاس: اگر بروی، من هم باید بروم
پرس به کاسیاس: اگر بروی، من هم باید بروم

پرس به کاسیاس: اگر بروی، من هم باید بروم

آی اسپورت- به گزارش موندو دیپورتیوو، احتمال خروج ایکر کاسیاس از رئال مادرید وجود دارد. دیگو لوپس برنامه ای برای رفتن از رئال مادرید ندارد و ادامه دادن به این روند دو دروازه بانی برای فصل بعد بسیار بعید به نظر می‌رسد.

با این حال، فلورنتینو پرس علاقه ای به این کار ندارد. او بدون شک می‌خواهد اسطوره ی برنابئو را نگه دارد زیرا می‌داند با باز گذاشتن درهای مذاکره برای او، چه انتقاداتی از طرف هواداران رئال علیه او خواهد شد.انتقاداتی که شاید باعث شود او برای کارش مجازات شود.

به گزارش کادنا سر، فلورنتینو پرس و ایکر کاسیاس به تازگی جلسه ای داشتند که در آن جلسه، ایکر از احتمال رفتنش صحبت کرده و پرس به کلی مانع این کار شده است.

پس از کسب جام دهم در برنابئو، که با صدا زدن نام ایکر در این ورزشگاه در جشن قهرمانی توسط هواداران همراه بود، پرس در حاشیه ی مراسم به ایکر گفت که اگر اجازه ی خروج او را بدهد، خودش هم باید از تیم برود.

تنها در صورتی که ایکر به صورت رسمی درخواست خروج از باشگاه دهد، فلورنتینو با خروج او موافقیت خواهد کرد. در این صورت، دیگر بار از روی دوش رئیس باشگاه برداشته شده و انتقادات از بدرفتاری با یکی از بزرگترین اسطوره های مادریدی در چند سال اخیر تمام می‌شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-30 14:35:43
نظر دهید

۱ نظر
الیاس
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۴
موندودپورتیوو بد میسوزه ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر