فهرست
تیر قلعه نویی به سنگ خورد/ ابراهیمی و عقیلی در سپاهان می مانند
تیر قلعه نویی به سنگ خورد/ ابراهیمی و عقیلی در سپاهان می مانند

تیر قلعه نویی به سنگ خورد/ ابراهیمی و عقیلی در سپاهان می مانند

آی اسپورت- امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال به شدت به دنبال جذب امید ابراهیمی و هادی عقیلی بود، اما به نظر باشگاه سپاهان باز هم این دو بازیکن قدیمی خودش را از دست نداده است.
امروز خلیلیان مدیر عامل باشگاه سپاهان در رابطه با عقیلی و ابراهیمی گفت: عقیلی سرمایه سپاهان است و به دلیل سفرهای که داشت نتوانستیم حضورش در تیم را قطعی کنیم اما روز یکشنبه جلسه نهایی را با این بازیکن برگزار خواهیم کرد و قراردادش را امضا خواهیم کرد و خوشحال هستیم که او پیش ما باقی خواهند ماند و برای او ارزش زیادی قائل هستیم. ما روی عقیلی حساب ویژه‌ای باز خواهیم کرد و او را از دست نمی‌دهیم. این را گفتم تا کسانی که تلاش می‌کردند عقیلی را از ما جدا کنند پاسخ‌شان را گرفته باشند.

خلیلیان هم چنین درباره ابراهیمی هم پیشنهاد پرسپولیس را تکذیب کرد و با کنایه ای مشخص کرد که استقلالی ها به دنبال جذب این بازیکن بوده اند. وی در این باره گفت: ما شب گذشته با هم صحبت کردیم و گفت که سپاهان هوادارانش و شهر اصفهان را دوست دارد. ابراهیمی دلی بزرگ و شفاف مثل آسمان شمال ایران دارد و بازیکن خوب ماست. امید، امید سپاهان است و ما برای هم هستیم و قرارداد او هم طی هفته پیش رو امضا خواهد شد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-30 14:28:01
نظر دهید
۲ نظر
مهدی
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
کنایشو ک ننوشتید:
کسان دیگری دنبال او بودند...
-
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۲
قلعه ازرونمیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر