فهرست
بارتومئو: هر باشگاهی خواهان بازیکنی مثل کوکه است
بارتومئو: هر باشگاهی خواهان بازیکنی مثل کوکه است

بارتومئو: هر باشگاهی خواهان بازیکنی مثل کوکه است

آی اسپورت- جوزپ بارتومئو روز گذشته در برنامه ی At the first touch شرکت کرد و درباره ی وضعیت فعلی بارسا و خرید‌های احتمالی بحث و گفتگو کرد.

او گفت : \"مسابقات چند روز پیش به پایان رسید وهمه در حال جستجو هستند. در ابتدای نقل و انتقال هستیم و تا 31 آگوست، زمان زیادی باقی مانده است. هواداران و باشگاه به دنبال چهره های جدید هستند ولی رسیدن به جام هدف اصلی ماست. هدفی که در این فصل به آن نرسیدیم.\"

یکی از نام‌هایی که در کنار تراشتگن به عنوان دروازه بان جدید بارسا مطرح می‌شود، کلودیو براوو است.

بارتومئو گفت: \"ما جایگزین والدس را در اختیار گرفتیم و حالا زوبی زارتا و لوییس انریکه به دنبال یک دروازه بان دیگر هستند.\"

بارتومئو درباره ی مسی گفت: \"مسی تا سال 2018 با ما قرارداد دارد. امیدواریم که او جام جهانی خوبی را پشت سر بگذارد.

با او به توافق رسیده‌ایم و هر دو طرف راضی هستند. فصل سختی برای مسی بود. مشکلی در مسی نمی‌بینم. او هم مانند بقیه بود و تمام تیم مقصر بی جامی است.

بارسا فابرگاس را نمی‌فروشد

بارتومئو د رباره ی فابرگاس گفت: \"قصد فروش بازیکنانمان را نداریم. فابرگاس  و دیگر بازیکنان بارسا فروشی نخواهند بود.

ماسکرانو و ژاوی نقش مهمی خواهند داشت

آخرین بازیکنان بارسا که مدیرباشگاه راجع به آنها صحبت کرد، ژاوی و ماسچرانو بودند. بارتومئو معتقد است که آنها نقش بزرگی در تیمش خواهند داشت. او گفت: \"ماسچرانو در زمین نقشی اساسی دارد.ژاوی نیز تا پایان 2016 قرارداد دارد و دو سال دیگر در اینجا خواهد ماند. مهندس اینجا خواهد ماند و 16 فصل را تکمیل خواهد کرد.\"

کوکه؟ بازیکن فوق‌العاده ای است

در طول مصاحبه در مورد گزینه های احتمالی خرید صحبت شد. وقتی از کورتوا حرف به میان آمد بارتومئو گفت که \"بارسا همیشه تراشتگن را میخواسته\". درباره ی آردا توران گفت که \"بازیکن خوبی است ولی باشگاه به دنبال او نیست \"و سپس درباره ی کوکه گفت :\"او بازیکن فوق‌العاده ای است که هر کسی می‌خواهد او را در تیمش داشته باشد. یک فصل فوق‌العاده پشت سر گذاشت ولی مطمئنا می‌خواهد با اتلتیکو ادامه دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-05-30 14:41:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر