فهرست
گل‌محمدی؛ جدی‌ترین گزینه جانشینی برانکو
گل‌محمدی؛ جدی‌ترین گزینه جانشینی برانکو

گل‌محمدی؛ جدی‌ترین گزینه جانشینی برانکو

آی‌اسپورت- سرمربی پدیده جدی‌ترین گزینه جانشینی برانکو به شمار می‌رود. باشگاه پرسپولیس بعد از رفتن برانکو ایوانکوویچ به الاهلی عربستان ه دنبال پیدا کردن جانشین او است. اگر چه مسئولان این باشگاه اعلام می‌کنند همچنان به دنبال بازگرداندن برانکو هستند اما باید پذیرفت که این مربی تیم آینده‌اش را انتخاب کرده است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال این موضوع به فکر انتخاب جانشین برانکو افتاده‌اند و در این بین یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده مشهد جدی‌ترین گزینه سرمربیگری پرسپولیس محسوب می‌شود.

گل‌محمدی اگر چه چندی پیش قراردادش را با پدیده تمدید کرد اما در چند روز اخیر خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه بندی در قرارداد او وجود دارد که در صورت پیشنهاد از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را فسخ کند. باید دید این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر اما اصلی‌ترین موضوع این است که گل‌محمدی در حال حاضر جدی‌ترین گزینه سرمربیگری سرخپوشان به شمار می‌رود و حتی گفته شده تلاش برای حضور او در پرسپولیس آغاز شده است.

۲۱ ۵  
آی اسپورت
2019-06-17 18:55:00
نظر دهید

۵ نظر
آریانا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۹
رفتن برانکو واقعا فقدان بزرگیه ولی به نظر من بهترین مربی ایرانی الان گل محمدیه که انصافا نتایج خوبی گرفته
کسی که می تونه پدیده رو سوم کنه اون هم بین ای همه تیم بزرگ می تونه راحت پرسپولیسو بازم قهرمان کنه
Ali
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۴۲
تنها مربي كه تا حدودي جاي خالي برانكو رو پر ميكنه فقط يحيي گل محمدي
Ali
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۲۰

من امروز ایمان آوردم به این که سایت ای اسپرت تماما طرفدار یه تیمه که امروز هزارتا اراجیف از این تیم گذاشته، این سایت با این کاراش ریزش مخاطب داره
۱
nima bagheri
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۰
هر گزینه ای جز مربی بزرگ و کارنامه دار خارجی اونم وقتی استرا به استقلال رفته و دنیزلی به تراکتور حماقته محضه
گزینه ایرانی(حتی یحیی) آغاز سقوط دوباره پرسپولیس خواهد بود
محسن
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۹
بند قرارداد را باش!!! یه هفته قبل،هوادار پرسپولیس از این بند قرارداد یحیی خبر داشت،به چهارمیخش میکشید و میگفتند برای صندلی برانکو نقشه کشیده.حالا شده بهترین گزینه.خوبی مربی ایرانی این است که همه در مورد داوران اظهار نطر میکنند و یحیی هم مستثنا نیست هرچند خداییش ادم نجیبی هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر