فهرست
استقلال به قهرمانی پرسپولیس کمک می‌کند؟
استقلال به قهرمانی پرسپولیس کمک می‌کند؟

استقلال به قهرمانی پرسپولیس کمک می‌کند؟

آی اسپورت – با نتایجی که در این هفته لیگ برتر به دست آمد قهرمانی زودهنگام این تیم بیشتر از همیشه قابل تصور به نظر می‌رسد. این هفته پرسپولیس برد، ذوب آهن اصفهان باخت و فولاد خوزستان مساوی کرد. تیم برانکو الان 54 امتیاز دارد و اول است. ذوب آهن 16 امتیاز کمتر از پرسپولیس دارد و با 38 امتیاز دوم است. فولاد خوزستان هم با یک بازی کمتر و همین تعداد امتیاز دوم است. فولادی‌ها اگر تمام بازی‌های باقی مانده‌‌شان را هم ببرند در نهایت به امتیاز 62 می‌رسند.

پرسپولیس اما با سقف امتیازی که فولاد گرفته تنها 8 امتیاز دارد و اگر بتواند 9 امتیاز دیگر بگیرد عملا قهرمان لیگ خواهد شد. 9 امتیاز یعنی 3 برد و پرسپولیس 7 بازی دیگر تا پایان فصل در پیش دارد. پیش از این صحبت‌های زیادی درباره احتمال قهرمانی پرسپولیس در هفته 25 و با برد در دربی مطرح شده بود. اما پرسپولیس قبل از بازی با استقلال فقط یک بازی با استقلال خوزستان دارد و به فرض پیروزی در دو بازی قهرمانی‌اش قطعی نخواهد شد.

قهرمانی پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی اما فقط در یک صورت ممکن است و نکته جالب نقش احتمالی استقلال در قهرمانی پرسپولیس است. چرا که استقلال در هفته آینده یعنی بعد از بازی اولش در لیگ قهرمانان آسیا با فولاد بازی دارد و در صورتی که فولاد را شکست بدهد پرسپولیس فقط به 6 امتیاز برای قهرمانی نیاز دارد. استقلال در مقابل فولاد قطعا برای شکست بازی نمی‌کند چرا که این تیم چشم به رده‌های بالاتر در جدول دارد و می‌تواند با قرار گرفتن در بین 3 تیم اول جدول سهمیه سال بعد لیگ قهرمانان آسیا را هم بگیرد. در این صورت پیروزی در دو بازی آینده مقابل استقلال خوزستان و استقلال تهران قهرمانی تیم برانکو را قطعی می‌کند.

نکته دیگر این است که بازی عقب افتاده فولاد با پیکان قبل از بازی این تیم با استقلال برگزار می‌شود و اگر فولاد در آن بازی هم امتیاز از دست بدهد به احتمال قهرمانی پرسپولیس در صورت پیروزی در دربی کمک کرده است.

۲۱ ۱۶  
آی اسپورت
2018-02-09 18:12:00
نظر دهید

۱۶ نظر
پدرام
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
چقدر زیبا میشه اگر برد پرسپولیس تو دربی باعث بشه که قهرمانی هم بدست بیاد

یعنی این بازی فراتر از تصور خواهد شد
بردن ته جدولی ها تخصص ماست
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
استقلال بیشتر میتونه تو سرنوشت تیم های سقوط کننده تاثیر بزاره تا تو سرنوشت قهرمانی
۵
سعید از خوزستان
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
شرف داشته باشید و کامنت من رو سانسور نکنید و انتقاد پذیر باشید.......

در بازی استقلال تهران و صنعت نفت یک توپ به طرف دروازه رحمتی امد. منتظری توپ را از روی خط بیرون کشید . کارشناس برنامه نود با اون مجری پرسپولیسیش هم تایید کرد که اون توپ گل نشده. اما برخی رسانه های معلوم الحال مانند همین لنگ اسپورت و همینطور هواداران پرسپولیس به صراحت می گفتن توپ گل شده !!!!
دنیا چرخید و چرخید و رسید به ضربه غفوری توپ و گل به ذوب اهن.....
جالبه همین رسانه های معلوم الحال و هواداران پرسپولیس ۱۸۰ درجه چرخیدن و می گن نمیشه نظر داد! و معلوم نیست .. و اصلا گل نشده!!!!!
چطور از نگاه این عده از جمله لنگ اسپورت اون توپ معلوم بود که گل شده که کارشناسان داوری تایید نکردند ولی این توپ غفوری به ذوب اهن ( که اتفاقا شانس گل شدنش خیلی بیشتره) معلوم نیست ؟
دقت کردید که وقتی صحنه مشکوک به نفع حریفان استقلال و به ضرر حریفان پرسپولیس اتفاق میفته حرکت آهسته تا آخربازی چندین بارپخش میشه اما برعکسش حتی یکبارهم نمایش درنمیاد؟
چرا؟
چون نباید بینندگان به این باوربرسند که حریف پرسپولیس از اشتباه داوری ضررکرده. صحنه گل مشکوک غفوری به ذوب اهن که توسط داور پذیرفته نشد حتی یکبارهم نشان داده نشد!
خب وقتی صدا و سیما و برنامه هاش و تصویربردارانش و مجری هایی مثل مزدک میرزایی اینطور از باشاه حکومتی پرسپولیس حمایت می کنند چه انتظاری دارید؟
مجری برنامه 90 هم که فقط دنبال حمایت ازتیم محبوبشه یا اینکه وارد بحث هایی بشه که اصلا به اون مربوط نیست مانند مصاحبه با وزیرخارجه و بحث ساختمان پلاسکو و .....!
ضمنا دوستان عزیز تمام نوشته های جوسازی داوری در این سایت ( فریم با فریم پنالتی + خطای ویژه + گل ویژه + داوریها بر علیه پرسپولیس و به نفع استقلال ) کار اقای غفوری و محقق هستش........

در خبر مربوط به (لایوکامنتری آی‌اسپورت؛ استقلال-سپیدرود آنلاین) که همش بر علیه استقلال و به نفع پرسپولیس بوده کار غفوری بودش ، چون یک لحظه تصویرش رو توی اون خبر گذاشتند و بعد از چند دقیقه تصویرش رو روی اون خبر برداشتند.......
دوستان استقلالی مطلب روزنامه پیروزی علیه تیمسار خسروانی رو مهدی حدادپور نوشته که در برنامه ۹۰ و در بخش تقویم ۹۰ با فردوسی پور همکاری میکنه.......
کثیف ترین عناصر لنگی رسانه با برنامه ۹۰ همکاری دارن بعد فردوسی پور ادعای بی طرفی و عدالت داره......
جيم
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
سعيد ازخوزستاو ... انقد كينه شتري نداشته باش. فوتبال و نود و ابي وقرمز ارزش انقد جوش خوردن نداره .... هدفش تفريح ه....سرناموست كه نيست انقد تعصب ابلهانه داري. تعصب و غيرتت رو بزار جايي كه ارزش داره خرج كن ...، ارام دادا ارام.

كل كل هم برا شادي و هيجان حال ميده.... مگه يكي اسكله كل كل كنه تا جاييكه قضيه انقد مثل توبراش ناموسي شه ...

ادم انقد كينه اي من نديدم خدايي
سعید از کردستان
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
باز این قرصاشو نخورد
shahab.ir
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۰۹
یکی آفتابه بیاره
..لازمه
۷
سعید از خوزستان(ملاشیه)
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۲۴
اگه تونستی دو کلمه مثل آدم حرف بزنی واقعا یه چیزی حالیته!! الان خوبه بهت بگم کیسه کش منیوچ؟ هی لنگ لنگ میکنی انگار تمام زمین و زمان دارن علیه تیمت ......!! یکم منطقی باش لااقل بشه تحملت کرد
ناشناس
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
اول از همه فولاد یک بازی کمتر دارد چون به علت آلودگی هوا بازی لغو شد دوم ذوب آهن هم تیم است سوم تو دربی استقلال می‌تونه ببره
۵
فرهاد
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
لازم نکرده استقلال فولاد رو ببره تا به سرور برا اول شدن کمک کنه . فولاد هم قرمزته . بخوای نخوای پرسپولیس خیلی وقته قهرمانیش مشخص شده . فقط کافیه عینکها رو برداری و دوباره بزنی
ارتش سرخ
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
لازم نكرده به سرورشون كمك كنن، به خودشون كمك كنن كه سه ساله زيرن و از كمر افتاديم!
امید از تفت
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
واقعاً چه مطالب خنده داری. استقلال به قهرمانی پرسپولیس کمک می کند!!؟ با این استدلال شما همه تیمها به قهرمانی پرسپولیس کمک می کنند. هر هفته یکیشون می برند. استقلال به خودش کمک کنه، کمک به پرسپولیس پیشکش
یوسف
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
ما کیسه خوزستانو میبریم
10 اسفند هم کیسه تهرانو میبریم
خواستار اهدای جام تو 10 اسفندیم
كسري
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
چند مثل قديميست كه واقعا قشنگه يكيش اينه ''كل اگر طبيب بودي سر خود دوا بكردي'' يا تو اگه بيل زني دم باغچه ي خودتو بيل بزن .اگه استقلال عرضه داره خودشو قهرمان كنه اونهم مردونه نه با كمك فدراسيون و داوري ( صنعت نفت كه كلي مشكل داشت يا با نساجي كه تو نود ،نودي كه فقط گيرش به پرسپوليسه و بابت خميازه صادقيان فرياد وامصيبتا سر ميده ولي براي گوه كاري اين جوجه بازيكن لالموني گرفته كسي كه شش ماه نيست تو ليگ برتر اومده يا سه برنامه ميذاره براي مشكل طارمي ولي دوپينگ دسته جمعي هيچ مشكلي نداره و ... خيلي مسائل ديگه بگذريم همون نود مسعود مرادي گفت داور يه پنالتي و اخراج براي نساجي نگرفت ،دقت كنين تيم دسته يكي رو با كمك داور حذف كردن يا تا نيمه نهائي به تيم ليگ برتري نخورده ) تموم .اگه عرضه دارن خودشون ،خودشون رو قهرمان كنن.
خخخ
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
سلام به اقا کسری عزیز ارشیو کارشناسی برنامه نود مسعود مرادی درباره استقلال و نساجی هستش.
مسعود مرادی این رو هم گفت که دو بازیکن نساجی هم باید اخراج میشدند.
گذاشتن پای بازیکن نساجی روی پای بازیکن استقلال باید با کارت قرمز جریمه می شد.
ضربه آرنج بازیکن نساجی به صورت خسرو حیدری باید با کارت قرمز جریمه می شد.
۴
كسري
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
خدمت آقاي خخخخ عزيز دوست من چطور به بازي با پارس ميرسه ميگين اگه سيف الهي اخراج ميشد ديگه اون صحنه ي پنالتي پارس اتفاق نمي افتاد و از اين بحثها ،اما اينجا اين موضوع قبول نيست!!!!!! آقاي خخخخخ اگه بازي با نساجي دقيقه فكر كنم حدودا بيست بود يا سي پنالتي و اخراج اتفاق مي افتاد ديگه نساجي با دو گل عقب نمي افتاد تا به اب و اتش بزنه بخاد جبران كنه .ميدوني كه چي ميگم يعني ديگه لزومي نداشت پا رو لگد كنه و از اين حرفها يعني اينكه صحنه ي پنالتي نساجي خيلي زود تر اتفاق افتاد .
۸
خخخ
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
اقا کسری چون خطای مشکوک به پنالتی روی خود سیف اللهی اتفاق افتاد. اما قبلش سیف اللهی دقیقه ۹ باید اخراج میشد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر