فهرست
گزارش روز : نگاهی به 13 بازیکن رئال در جام جهانی برزیل
گزارش روز : نگاهی به 13 بازیکن رئال در جام جهانی برزیل

گزارش روز : نگاهی به 13 بازیکن رئال در جام جهانی برزیل

آی اسپورت - رئال مادرید قهرمان اروپا اگر اتفاق خاصی نیفتد می تواند 13 بازیکن در جام جهانی برزیل داشته باشد . کهکشانی ها به خودی خود یک تیم پرستاره هستند و خیلی عجیب نیست که این تعداد بازیکن از این تیم در جام جهانی حاضر هستند.

نگاهی می اندازیم به این لیست :

کریس رونالدو ، په په  و کوئنترائو تیم ملی پرتغال

هر سه بازیکن دیروز به کمپ ابیدوس محل اردوی تیم ملی پرتغال اضافه شدند . امروز آخرین روزی است که تیم ملی پرتغال در این مکان حضور خواهد داشت.

فردا در لیسبون این تیم مقابل یونان قرار خواهد گرفت و روز دوشنبه این تیم به آمریکا سفر خواهد کرد. پرتغال 6 ژوئن در بوستون به دیدار مکزیک می رود و در 10 ژوئن نیز آخرین بازی تدارکاتی خود را مقابل جمهوری ایرلند برگزارخواهد کرد.

پس از این مسابقه تیم پرتغال راهی برزیل خواهد شد. اولین بازی این تیم نیز روز 16 ژوئن و مقابل تیم ملی آلمان خواهد بود.

لوکا مودریچ کرواسی

مودریچ امروز وارد کرواسی شد و نمی تواند تیم ملی کشورش را مقابل مالی همراهی کند. روز 3 ژوئن این تیم به برزیل سفر خواهد کرد. جاییکه آخرین بازی دوستانه خود را مقابل استرالیا برگزار خواهد کرد.اولین بازی کروات ها نیز مقابل برزیل در افتتاحیه جام خواهد بود.


کاسیاس ، کارواخال ، راموس ، آلونسو تیم ملی اسپانیا

هر 4 بازیکن روز دوشنبه به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد. در این روز ، اسپانیا راهی ایالات متحده خواهد شد. روز 7 ژوئن در واشینگتن با السالوادور آخرین بازی تدارکاتی خود را برگزار خواهد کرد.

البته هنوز دل بوسکه اسامی 23 بازیکن نهایی خود را اعلام نکرده و می توان احتمال خط خوردن کارواخال را متصور بود. رسیدن یا نرسیدن خوان فران بازیکن تیم اتلتیکو می تواند در سرنوشت کارواخال تاثیر گذار باشد.

با یا بدون کارواخال تیم ملی اسپانیا روز 8 ژوئن به کوریتیبا سفر خواهد کرد و تا روز 12 ژوئن که مقابل هلند اولین بازی خود را برگزار می کند بازی دوستانه دیگری نخواهد داشت.


بنزما و واران تیم ملی فرانسه

هر دو بازیکن روز چهارشنبه به اردوی تیم فرانسه در کلروفونتین اضافه شدند. دو بازی دوستانه برای فرانسه پیش بینی شده و فرانسوی ها این یکشنبه در آلیانس آره نا برابر پاراگوئه و یکشنبه هفته آینده مقابل تیم ملی جامائیکا قرار خواهند گرفت .

بنزما بدلیل مصدومیت ، بازی مقابا پاراگوئه را از دست داده است و اگر مصدومیت او بهبود پیدا نکند مقابل جامائیکا نیز به میدان نخواهد رفت. اولین بازی فرانسه روز 15 ژوئن مقابل هندوراس خواهد بود. رقبای بعدی این تیم ، اکوادور و سوئیس هستند.

دی ماریا آرژانتین

دی ماریا با اینکه دیروز به اردوی این تیم اضافه شد اما امروز رسما تمرینات خود را در Ezeiza شروع خواهد کرد.دو بازی دوستانه این تیم روز 4 ژوئن مقابل ترینیداد و روز 7 ژوئن مقابل اسلوونی برگزار خواهد شد.روز 15 ژوئن بازی با بوسنی اولین بازی این تیم در جام جهانی برزیل خواهد بود.


خدیرا تیم ملی آلمان

خدیرا از روز سه شنبه با تیم ملی آلمان تمرین می کند.این یکشنبه مقابل کامرون و روز 6 ژوئن مقابل ارمنستان همراه تیم ملی آلمان بازی خواهد کرد و فردای بازی با ارمنستان راهی برزیل  می شود. اولین بازی آلمان مقابل پرتغال خواهد بود .


مارسلو تیم ملی برزیل

مارسلو دیروز در نشست خبری خود از سال دشواری که در رئال مادرید داشت صحبت کرد . او یک روز پس از اتمام جشن های لادسیما به برزیل رفت و در اردوی این تیم حاضر شد.

روز 3 ژوئن مقابل پاناما و 6 ژوئن مقابل صربستان دو بازی دوستانه برزیل برگزار خواهد شد.اولین بازی این تیم نیز مقابل کرواسی در افتتاحیه جام جهانی ( 12 ژوئن )خواهد بود. رقبای بعدی برزیل نیز مکزیک و کامرون هستند .


بدین ترتیب اگر اتفاق خاصی نیفتد رئال مادرید 13 بازیکن در این جام جهانی خواهد داشت. مصاف خدیرا و رونالدو و نیز مارسلو و مودریچ می تواند جالب توجه باشد.

     
آی اسپورت
2014-05-30 15:36:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر