فهرست
گزارش روز : دیگو کاستا به جام جهانی می رسد ؛ وضعیت خسوس ناواس پیچیده شد
گزارش روز : دیگو کاستا به جام جهانی می رسد ؛ وضعیت خسوس ناواس پیچیده شد

گزارش روز : دیگو کاستا به جام جهانی می رسد ؛ وضعیت خسوس ناواس پیچیده شد

آی اسپورت - می توان گفت که تقریبا دیگو کاستا را باید در ترکیب تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ببینیم. با تسریع روند بهبودی این مهاجم ارزشمند ، دل بوسکه و همکارانش بسیار خوشبین هستند که وی به موقع خودش را به این رقابت ها برساند.

اسامی 23 بازیکن نهایی تیم ملی اسپانیا چند روز دیگر اعلام خواهد شد و هرچقدر که دیگو کاستا به این لیست نزدیک شده ؛ خسوس ناواس بازیکن تیم منچستر سیتی از تیم ملی فاصله گرفته است.

امروز از زانوی مصدوم کاستا MRI گرفته شد و تیم پزشکی اسپانیا متشکل از دکتر ویالون و سلادا و نیز پزشک اتلتیکو مادرید اعلام کردند که روند بهبودی کاستا بهتر شده است.

مهاجم اتلتیکو برای سومین روز متوالی مشغول فیزیوتراپی و ادامه درمان خود است و با جدیت نیز این کار را انجام می دهد . وی در مصاحبه کوتاهی عنوان داشت که بهتر شده ام و بسیار امیدوارم که به جام جهانی برسم و ترجیح داد به همین دو جمله بسنده کند.

آنچه مسلم است سرنوشت کاستا در دستان تیم پزشکی اسپانیاست و دل بوسکه بخاطر مصدومیت این برزیلی اسپانیایی ، اعلام اسامی نهایی تیم ملی را به تاخیر انداخته است.

در نقطه مقابل خسوس ناواس قرار دارد که تقریبا باید او را خارج از جام جهانی تصور کنیم. این بازیکن اهل سویل امروز در کلینیک پزشکی تحت آزمایشات جدی قرار گرفت و متاسفانه نتایج چندان مثبت نبودند.

او در سه ماه گذشته بدلیل مصدومیت در بازی های سیتی نیز غیبت داشت. با این حال چند روز آینده ، روزهایی بسیار حیاتی برای کاستا و ناواس خواهند بود. تا بدین لحظه شانس مهاجم اتلتیکو بیشتر از وینگر تیم سیتی است.

.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-30 16:11:32
نظر دهید

۱ نظر
نیمار
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
طرفدار برزیلم اما امیدوارم دیگو کاستا به جام جهانی برسه چون جام جهانی با حضور همه ستاره ها قشنگتر میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر