فهرست
گزارش روز: وایدن فلر دروازه بان شماره یک تیم ملی آلمان؟
گزارش روز: وایدن فلر دروازه بان شماره یک تیم ملی آلمان؟

گزارش روز: وایدن فلر دروازه بان شماره یک تیم ملی آلمان؟

آی اسپورت- مانوئل نویر، دروازه بان تیم ملی آلمان، که در دیدار فینال جام حذفی آلمان از ناحیه شانه دچار مصدومیت شده بود هنوز به طور کامل بهبود نیافته و به تمرینات تیمی اضافه نشده است.
نویر دیدار دوستانه ی یک شنبه مقابل تیم ملی کامورن را نیز از دست داده و تنها امیدوار است که بتواند برای دیدار نخست تیم ملی آلمان در جام جهانی آماده شود و دوباره رودرروی کریس رونالدو قرار گیرد.
اما در روزهای گذشته صحبت های زیادی مبنی بر اینکه نویر نمی تواند به آمادگی کامل برای جام جهانی برسد و لوو باید به وایدن فلر اعتماد کرده و از او به عنوان دروازه بان اول تیم ملی در برزیل استفاده کند مطرح شد هرچند که دروازه بان 33 ساله دورتموند ابراز امیدواری کرد که نویر به جایگاهش بازگردد اما تمرینات امروز او با کفش هایی که شماره یک پشت آن حک شده بود این گمانه زنی ها را بیشتر کرد.



با این وجود مانوئل نویر روز گذشته پس از 12 روز استراحت دور چمن به دویدن مشغول شد و حدود 25 دقیقه به تمرینات انفرادی پرداخت او در صفحه ی رسمی فیسبوک خود با ابراز امیدواری نوشت:\" در راه برزیل.\" 
البته شماره های رسمی تیم ملی آلمان در دوم جون اعلام خواهد شد و باید منتظر ماند و دید آیا این گمانه زنی ها در مورد دروازه بان اولی وایدن فلر به حقیقت خواهد پیوست یا مانوئل نویر به آمادگی لازم برای حضور درون دروازه ی تیم ملی آلمان دست می یابد؟
     
آی اسپورت
2014-05-30 17:05:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر