فهرست
جزئیاتی از ماجرای مترجم در استقلال؛ فامیل‌بازی!
جزئیاتی از ماجرای مترجم در استقلال؛ فامیل‌بازی!

جزئیاتی از ماجرای مترجم در استقلال؛ فامیل‌بازی!

آی اسپورت - اتفاقات هفته اول برای تیم فوتبال استقلال اصلا خوب نبود. شکست یک بر صفر و گل دقیقه ۹۵ باعث شد تا رویا‌های استقلالی‌ها در هفته اول لیگ از بین برود. پس از پایان بازی، استراماچونی سرمربی استقلال به نبود مترجم روی نیمکت اعتراض شدیدی کرد تا جایی که مسئولان سازمان لیگ و استقلال مجبور به پاسخگویی در این زمینه شدند. اگر چه عنوان شد که مسئولان استقلال برای آی دی کارت مترجم اقدامی نکرده‌اند، اما ماجرا چیز دیگری بود.

استراماچونی مسئول فنی GPS را به عنوان مترجم در تمرینات به کار می‌برد و دوست داشت او کنارش باشد، اما مسئولان استقلال اعلام کردند فرد دیگری باید به عنوان مترجم در نشست‌های خبری حضور پیدا کند. روز قبل از بازی با ماشین‌سازی تبریز، فردی که باشگاه معرفی کرده بود، در نشست حضور پیدا می‌کند، اما زمان بازی استراماچونی خواهان حضور مترجم خودش روی نیمکت می‌شود.

مسئولان استقلال، اما اعلام می‌کنند این فرد هنوز آی دی کارت ندارد و باید روی سکو‌ها بنشیند. مترجمی که باشگاه معرفی کرده بود، نتوانست روی نیمکت بنشیند تا دکتر کاوه ستوده وظیقه ترجمه را برعهده بگیرد. نکته عجیب ماجرا این است که فرد معرفی شده برای مترجم یکی از اقوام مدیر باشگاه استقلال است و مشخص نیست چرا اصرار دارد که این فرد در نشست‌های خبری حضور یابد!

میزان

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-08-25 21:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
edi
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۴۵
چیزیی که عیان هست چوب لای چرخ گذاشتن آقایان منزوی و ماجدی و موش دواندن این دوتا توی هیئت مدیره برای سر کار آاوردن مربی دلخواه خودشون هست تا از اون طریق بازیکنای مدنظر خودشون رو به مربی تحمیل کنن و در نتیجه پورسانت خودشون رو بگیرن.این دوتا استقلال رو با ملک پدری خودشون اشتباه گرفتن.وزارت هم که در خواب زمستانی تشریف دارن
۵
دلال چونی
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۱۹
استقلال را طعمه خوبی دیده:)))))
۳
.
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۷:۱۲
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر