فهرست
کنفرانس خبری لوو: نویر به زودی باز می گردد، روحیه تیم عالی است
کنفرانس خبری لوو: نویر به زودی باز می گردد، روحیه تیم عالی است

کنفرانس خبری لوو: نویر به زودی باز می گردد، روحیه تیم عالی است

آی اسپورت- یوآخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانسی خبری پیش از دیدار دوستانه مقابل کامرون شرکت کرد و به بررسی شایط تیمی در روزهای پایانی اردوی شمال ایتالیا پرداخت.
بازیکنان مجروح...\" پیشرفت بازیکنان مجروح بسیار امیدوار کننده است باستین شواین اشتایگر و سامی خدیرا بار دیگر با تیم تمرین می کنند. فیلیپ لام هم تمرین با توپ را آغاز کرده است و به نظر می رسد شرایط برای حضور در تمرینات را خواهد داشت مانوئل نویر هم تا هفته ی آینده به تمرینات اضافه خواهد شد.\"
دیدار با تیم جوانان...\" این یک بازی برجسته از تیم جوانان بود بازی آن ها مانند تیم های رقیب ما در جام جهانی ، این دیدار را جذاب کرده بود. این دیدار مطمئنا در آینده تکرار نخواهد شد تیم فرانک ورموث عالی کار کرد و بازیکنان جوان با استعدادی دارد.\"
روحیه تیم...\" من فقط می توانم بگویم که روحیه تیم عالی است. این یک دوره ی بسیار خوب برای من بود تیم در روزهای اخیر اتحاد بسیار خوبی بدست آورده است و بازیکنان با همدیگر یک هویت بسیار قوی کسب کرده اند.\"
دیدار دوستانه یک شنبه...\" این یک فرصت بسیار بزرگ برای من خواهد بود که دانش تاکتیکی و توانایی های فردی بازیکنانم را مورد آزمایش قرار بدهم پس از آن بازیکنان نهایی را انتخاب کنم که این بسیار دشوار خواهد بود زیرا تمامی آن ها بازیکنان خوب و قدرت مندی هستند اما ما چاره ای نداریم و 23 نفر را پس از بازی یک شنبه انتخاب خواهیم کرد.\"
بازیکنان حاضر در دیدار کامرون...\" مطمئنا فیلیپ لام در این دیدار بازی نخواهد کرد زیرا ما می خواهیم شانس استفاده کامل از او در جام جهانی را داشته باشیم مانوئل نویر هم غائب دیگر این بازی خواهد بود و وایدن فلر درون دروازه می ایستد اما تصور می کنم او برای بازی جمعه مقابل امرنستان او را در اختیار داشته باشیم. باستین شواین اشتایگر و مارسل اشملزر هم برای حضور در این دیدار مشکلی ندارند.\"
سامی خدیرا...\" او نه تنها یک بازیکن، بلکه رهبر تیم است ما در داخل و خارج زمین می توانیم روی او تکیه کنیم این باور نکردنی است که او توانسته خود را به اردوی تیم ملی برساند خدیرا با انگیزه و تلاش زیادش در تیم نقش مهمی بر عهده دارد و من باور دارم که او می تواند در اولین دیدار جام جهانی برای ما بازی کند.\"
     
آی اسپورت
2014-05-30 20:53:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر