فهرست
مقدماتی یورو؛ برد شیرین آلمان و باخت کرواسی
مقدماتی یورو؛ برد شیرین آلمان و باخت کرواسی

مقدماتی یورو؛ برد شیرین آلمان و باخت کرواسی

آی اسپورت – بازی های مرحله مقدماتی انتخابی یورو ۲۰۲۰ امشب هم پیگیری شد. در مهم ترین بازی امشب آلمان در یک بازی دیدنی میزبان خود هلند را ۳-۲ شکست داد. ژرمن‌ها در نیمه اول با دوگل از هلند پیش افتادند اما میزبان در نیمه دوم جبران کردند و بازی را به تساوی کشاندند. در دقایق پایانی بازی اما این آلمان بود که گل سوم را زد و یک پیروزی شیرین را در زمین حریف به دست آورد. در بازی دیگر این گروه ایرلند شمالی ۲-۱ بلاروس را مغلوب کرد و با ۶ امتیاز از دو بازی صدرنشین شد.

در گروه E، ولز با یک گل اسلواکی را شکست داد و در جدول ۳ امتیازی شد. نتیجه عجیب این گروه باخت ۲-۱ کرواسی نایب قهرمان جهان در مقابل مجارستان بود. کروات ها با گل ربیچ از میزبان خود پیش افتادند اما مجارستان با گل های زالای و پتکای شگفتی آفرید و کرواسی را شکست داد.

در گروه I، روسیه در زمین قزاقستان با ۴گل به برتری رسید. اسکاتلند هم در زمین سن مارینو ۲-۰  پیروز شد و در شب خوب مهمانان این گروه، بلژیک در زمین قبرس 2-0 پیروز شد. در این گروه بلژیک با ا۶متیاز از دو بازی صدرنشین است.

در گروه G، لهستان با دو گل در دقایق پایانی بازی، لتونی را ۲-۰ شکست داد. اسلوونی و مقدونیه هم به تساوی یک بر یک رسیدند. در این گروه لهستان با ۶ امتیاز صدرنشین است.

     
آی اسپورت
2019-03-25 02:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر