فهرست
ونگر: آرسنال تابستان پر رفت و آمدی خواهد داشت
ونگر: آرسنال تابستان پر رفت و آمدی خواهد داشت

ونگر: آرسنال تابستان پر رفت و آمدی خواهد داشت

آی اسپورت- آرسنال ونگر، سرمربی آرسنال، بعد از تمدید قراردادش با این باشگاه، به هواداران این باشگاه قول داد که تابستان پرکاری در بازار نقل و انتقالات داشته باشند.

به گزارش گانرز تراست، ونگر که قراردادش با توپچی ها در این تابستان به پایان می رسید، سرانجام بعد از حرف و حدیث های فراوان، قرارداد جدیدش را امروز تا سال 2017 تمدید کرد.

او پس از امضای قرارداد، به سایت اختصاصی باشگاه آرسنال گفت:\" می خواهم در باشگاه بمانم و به توسعه ی تیم و باشگاه ادامه دهم. فکر کنم از پس این کار بربیایم و نظر باشگاه هم همین است، بنابراین کاملا متعهدانه سعی خواهم کرد تا این کار انجام شود.

اعتماد باشگاه آرسنال به ونگر:\" بله، چون باشگاه همواره به من باور داشته است و من قدردان این موضوع هستم. ما دوره های فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم و هم چنین دوره هایی را داشتیم که نیاز بود پشت یکدیگر باشیم. این همبستگی بارها مورد آزمایش قرار گرفت و من هربار پاسخ درستی از آن گرفتم. فکر کنم من هم وفاداری خودم را به باشگاه ثابت کرده ام و حالا هم امیدوارم که به تاریخ باشگاه چیز بیشتری اضافه کنیم. مطمئنم که میتوانیم.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/fe5ad683a21.jpg\"


ساختن یک تیم بزرگ دیگر در آرسنال:\" الان زمان شکوفایی اش فرا رسیده است. این شروع یک تیمِ جدید است و من باور دارم پیروزی در FA کاپ برای چنین شروعی حیاتی بود. ما در کل فصل نشانه هایی از یک تیم بزرگ ارائه کردیم و هم اکنون مهم است تا فصل موفق دیگری داشته باشیم. این را میدانیم که مجبوریم تا در ماه های جون و جولای موفق باشیم. جایی که شما به تقویت تیم می پردازید. اینکه هم اکنون در وضع خوبی هستیم اهمیت دارد و تا شروع ماه آگوست می توانیم کیفیت بیشتری به تیم اضافه کنیم و با باوری که ناشی از بردن جام حذفی به دست آمده، وارد فصل بعد شویم.

انتظارات هواداران برای یک تابستان پر رفت و آمد:\" بله آنها باید چنین انتظاری هم داشته باشند. من قول می دهم که ما به سختی در بازار کار خواهیم کرد. بازاری که سرشار از افراد زیادی با پول کلان است. اما ما یک مزیت بزرگ داریم، اینکه بازیکنان می خواهند به ما ملحق شوند. اگر ما کیفیت درست را پیدا کنیم، مطمئنا میتوانیم تیم را تقویت کنیم.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/fe5ad683a25.jpg\"

وضعیت با ثبات باشگاه:\" اینگونه فکر میکنم چون این واقعیت دارد که ما یک ورزشگاه ساختیم و بخش اعظمی از وام را هم پرداخت کردیم. باقیمانده وام مانند گذشته سنگین و هنگفت نیست. هم چنین قانون فیرپلی مالی هم در حال اجراست که امیدوارم که جلوی تصمیمات دیوانه وارد در بازار نقل و انتقالات را بگیرد. این دو عامل باعث می شوند تا ما در سطح نزدیکتری با دیگران مبارزه کنیم.

اکنون دور، دورِ آرسنال است:\" ما برای آن می جنگیم. می خواهیم هر سال لحظاتی مانند امسال (بردن جام) داشته باشیم. رقابت نزدیکی در لیگ برتر بود و هم چنین در FA کاپ که ما برنده اش شدیم. ما بازی های سختی در جام حذفی داشتیم و ثبات و روحیه ای برتری از خود در این فصل نشان دادیم. در انتها مقداری کم آوردیم و لیگ را از دست دادیم ولی حداقل مقداری کیفیت از خود نشان دادیم.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/fe5ad683a22.jpg\"پیام به هواداران:\" پیام کلی من این است که شخصا از حمایتی که پشت باشگاه است بسیار ممنونم. با همین حمایتی که از سرتاسر جهان دریافت می کنیم به باشگاه بسیار بزرگی تبدیل شده ایم. شخصا و از طرف همه ی کسانی که در باشگاه هستند، مدیران، کارکنان و بازیکنان، می گویم که قدردان این حمایت هستیم و از شما ممنونیم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-30 22:04:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر