فهرست
ماجرای هاشمیان؛ بدون جنجال مطالبات را گرفت
ماجرای هاشمیان؛ بدون جنجال مطالبات را گرفت

ماجرای هاشمیان؛ بدون جنجال مطالبات را گرفت

آی اسپورت- وحید هاشمیان پس از چند سال مطالبات خود از پرسپولیس را دریافت کرد. وحید هاشمیان که از زمان حضورش در پرسپولیس مطالباتی داشته و پس از دو سال انتظار و وعده مجبور به بررسی پرونده مطالباتش در فدراسیون فوتبال شده بود به رغم دریافت حکم قطعی از کمیته استیناف در این سالها نتوانست طلبش را دریافت کند و به واسطه بی احترامی هایی که در سالهای اخیر از سوی مسولان باشگاه داشت در مصاحبه هایش گلایه ها و انتقاداتی را مطرح کرد اما به احترام هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران هرگز مطالباتش را در فیفا یا ای اف سی پیگیری نکرد و همچون تصمیمی که برخی طلبکاران تیم های ایرانی اخیرا اتخاذ کرده و مدارک مطالبات خود و احکام دریافتی از کمیته انضباطی یا استیناف را به کنفدراسیون فوتبال اسیا گزارش می کنند شکایتی را در ای اف سی یا مراجع بین المللی طرح نکرد.خبرنگار برنامه نود باخبر شد هاشمیان روز سه شنبه در باشگاه پرسپولیس حضور یافته و با گرشاسبی سرپرست باشگاه دیدار و گفت و گو گرده است.در این باره با هاشمیان تماس گرفتیم.ستاره سابق فوتبال ایران و اسیا ضمن تایید این خبر از دریافت مطالباتش خبر داد. هاشمیان گفت: اقای گرشاسبی لطف کرده و بنده را به باشگاه دعوت کردند. همانطور که می دانید بخاطر رفتار بد مدیران قبلی سالها بود که پا به باشگاه نمی گذاشتم و گفته بودم تا این افراد هستند پایم را به باشگاه نمی گذارم. خوشبختانه زمانی که آقای گرشاسبی را دیدم و رفتار ایشان را دیدم از اینکه باشگاه بزرگ و پرطرفداری مثل پرسپولیس به بازیکنان سابق خود احترام می گذارد خوشحال شدم. صحبتهای مختلفی بین ما رد و بدل شد که انجام دادیم که بیشتر صحبتهای حاشیه ای و درباره کار خودم بود که در حضور وکیلم آقای مجتهدزاده انجام گرفت و صحبتهای بسیار خوبی هم بود. بعد از آشنایی با آقای گرشاسبی از شخصیت ایشان و نوع رفتارشان خوشم امد و در جلسه هم گفتم که حتی اگر مطالبات من پرداخت هم نشود من بازهم از شما به خوبی یاد می کنم و برای من غیر از مطالباتم اول رفتار مدیران باشگاه مهم است که متاسفانه قبلا اینگونه نبوده و من درک میکنم که شما وارث بدهی های زیادی شده اید از مدیران گذشته
هاشمیان افزود: صحبت بسیار خوبی داشتیم و رفتار بسیار خوبی داشتند و بعد از گذشت یکی دو روز طلبم را هم واریز کردند.اینجا باید بگویم در چندین سال گذشته همیشه صبر کردم و هیچ شکایتی از پرسپولیس نکردم و اگر پرونده به فدراسیون وکمیته انضباطی و استیناف رفت مشکل از خود مدیران باشگاه بود که ابتدا ادعا کرده بودند وحید بدهکار است و در ادامه گفته بودند که مطالباتم را نمی دهند و هاشمیان باید به ما جریمه بدهد. این اتفاقات باعث شد که ما به کمیته انضباطی و استیناف برویم و من طی این مدت به رغم کم لطفی ها و رفتار نامناسب بخاطر مصالح باشگاه و تیم پرسپولیس و فوتبال ایران به فیفا و ای اف سی نرفتم در حالی که با توجه به قوانینی که هست می توانستم به خارج شکایت کنم و زودتر به نتیجه برسم، اما بخاطر عرق ملی و مصالح پرسپولیس و کشورم این کار را نکردم.

نود

 

 

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2018-01-05 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۱۹
با شخصیت و متفاوت.نقطه مقابل اون سلیطه. هم زمام بازیت و هم زمان مربی گری. امیدوارم زودتر تو پرسپولیس ببنمت. اصلا برای چی دستیار برانکو نباشی تا بعدش جاشو بگیری ؟
۸ ۱
shahab.ir
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱
سلیطه همون لابی گر با خداس دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر