فهرست
پلن آلگری برای جانشینی ونگر چیست؟
پلن آلگری برای جانشینی ونگر چیست؟

پلن آلگری برای جانشینی ونگر چیست؟

آی اسپورت- پس از انتشار فیلم مشاجره شدید ماسیمیلیانو آلگری و مدیران باشگاه یوونتوس در پایان بازی سوپر جام ایتالیا، روز به روز بحاشیه‌ها یشتر می‌شوند و حالا شایعاتی هم منتشر شده‌اند مبنی بر اینکه سرمربی پیشین میلان در پایان فصل در یوونتوس نخواهد ماند. یکی از رسانه‌هایی که مدعی شده آلگری در پایان فصل از بانوی پیر جدا می‌شود، نشریه سان انگلیس است که گزارش کرده آلگری در صورتی که به عنوان جانشین آرسن ونگر انتخاب شود، قصد دارد یک پروژه 10 ساله را برای رساندن توپچی‌ها به اهداف‌شان آغاز کند.

آلگری اعتقاد دارد که در ایتالیا آن قدردانی و احترامی که لیاقتش را دارد دریافت نمی‌کند، ضمن اینکه رابطه نه چندان دوستانه‌اش با مطبوعات ایتالیایی و مهمتر از آن بروز اختلافاتی میان وی و کاپیتان یوونتوس جان لوئیجی بوفون و مهاجم این تیم پائولو دیبالا هم مزید برعلت شده‌ تا او به فکر جدایی از بانوی پیر بیفتد.

در این بین مهمترین دلیلی که تصور می‌شود آلگری را برای ترک یوونتوس ترغیب کرده، پیشنهاد آرسنال برای جانشینی آرسن ونگر است، کسی که انتظار می‌رود تابستان امسال به دوران مربیگری 20 ساله‌اش در جمع توپچی‌ها پایان دهد. در حقیقت مربی پیشین میلان و کالیاری در کنار رالف هازن‌هوتل، سرمربی لایپزیگ، ادی هوئه سرمربی بورنموث، دنیس برگ‌کمپ، ستاره پیشین آرسنال و دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید یکی از پنج گزینه‌ای است که نام‌شان برای جانشینی ونگر برده می‌شود هرچند سان آلگری را به خاطر موفقیت‌های قابل توجه‌اش در فوتبال ایتالیا و اروپا با وجود بودجه محدود‌ترش نسبت به سایر تیم‌های بزرگ اروپا، گزینه اول جانشینی سرمربی فرانسوی آرسنال می‌داند.

علاوه بر این چیزی که آلگری 49 ساله را برای قبول هدایت آرسنال ترغیب می‌کند، برخورداری از فرصت اثبات توانایی‌هایش به آن دسته از کسانی است که موفقیت‌های او در یوونتوس را مرهون تلاش‌ها آنتونیو کونته می‌دانند. آلگری که در یووه دو قهرمانی در سری A و دو قهرمانی در جام حذفی کسب کرده و یک بار هم تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفته، انگیزه زیادی دارد تا با کونته روبه‌رو شود و برتری خود را به او ثابت کند.

۵    
آی اسپورت
2016-12-29 19:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر