فهرست
سرمربی آرسنال شانسی برای ایران قائل نیست / ونگر: آرژانتین و نیجریه از گروه F صعود می کنند
سرمربی آرسنال شانسی برای ایران قائل نیست / ونگر: آرژانتین و نیجریه از گروه F صعود می کنند

سرمربی آرسنال شانسی برای ایران قائل نیست / ونگر: آرژانتین و نیجریه از گروه F صعود می کنند

آی اسپورت - سرمربی سرشناس آرسنال شانسی برای صعود ایران از گروهش در جام جهانی قائل نیست.

به نوشته سایت سوپر اسپرت، آرسن ونگر که گروه F جام جهانی را برای یورو اسپرت تحلیل کرده، مدعی شده که نیجریه و آرژانتین دو تیمی هستند که از این گروه به مرحله بعدی صعود می کنند.

ونگر از نیجریه به عنوان تیم با جرات و پر روحیه ای نام برده و طبعیتا هنگام صحبت درباره آرژانتین هم به قدرت فوق العاده این تیم در خط حمله اشاره کرده است.

سرمربی آرسنال هنگام صحبت در مورد حریف دوم ایران گفته که باید دید سرمربی آرژانتین چگونه بین خط دفاع و خط حمله تیمش تعادل مناسبی ایجاد خواهد کرد چرا که او گزینه های زیادی برای بازی در خط دفاع ندارد.

ونگر گفته: آرژانتین به خاطر قدرت خط حمله اش باید از گروهش صعود کند. همه می گویند آرژانتین بازیکنان بسیار خوبی در خط حمل دارد اما سرمربیگری این تیم کار راحتی نیست و انتخاب ترکیب اصلی کار سختی خواهد بود. آنها هیگواین، مسی، آگرو و توس را دارند که البته توس جایی در جام جهانی ندارد. ایجاد تعادل در این تیم کار راحتی نخواهد بود هر چند که تیم فعلی آرژانتین در قیاس با تیمی که در جام جهانی 2010 شرکت کرد، یکدست تر به نظر می رسد.

نکته بعدی که ونگر در موردش صحبت کرده، تیمی است که در گروه ایران، دوم می شود: به نظرم نیجریه می تواند به همراه آرژانتین به مرحله بعدی صعود کند. آنها در جام ملتهای افریقا مرا تحت تاثیر قرار دادند. آنها به جای آنکه متکی بر ستاره ها باشند، یک تیم به معنای واقعی هستند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-31 09:16:54
نظر دهید

۲ نظر
خودم و خودت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹
اگه این می دونست فوتبال چی وضع آرسنال این نبود
-
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۵
این خرفت اگه حالیشه بره آرسنالو جمع کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر