فهرست
دفاع هاجسون از نمایش ضعیف رونی : تلاش و انگیزه ی رونی در تمرینات فوق‌العاده است
دفاع هاجسون از نمایش ضعیف رونی : تلاش و انگیزه ی رونی در تمرینات فوق‌العاده است

دفاع هاجسون از نمایش ضعیف رونی : تلاش و انگیزه ی رونی در تمرینات فوق‌العاده است

آی اسپورت- روی هاجسون، سرمربی انگلیس پس از یک نمایش ضعیف دیگر از وین رونی در پیروزی 3-0 انگلیس مقابل پرو مصر است که رونی مشکلی بریای حضور در جام جهانی ندارد.

رونی تا دقیقه ی 66 که در زمین حضور داشت، موفق نشد حرکت تاثیرگذاری انجام دهد و سپس جای خود را به رحیم استرلینگ داد و این در حالی بود که زوج او، دنیل استوریج با بازی فوق‌العاده اش در صدر اخبار قرار گرفت.

گری کیهیل و فیل جاگلیکا موفق شدند دو گل انگلیس در نیمه ی دوم ره به ثمر برسانند ولی حتی این‌ها هم باعث نشد نمایش ضعیف رونی فراموش شود.

وقتی از هاجسون سوال شد که آیا رونی به بازی‌های بیشتری برای آماده شدن نیاز دارد پاسخ داد: \"نه، زیرا این جور ارزیابی ها را قبول ندارم. فکر می‌کنم که از شرایطش آگاه هستیم و می‌دانیم روند بهبودش چگونه پیش رفته است.

او و جرارد را تعویض کردیم زیرا هر دو بازیکنان مهمی برای ما هستند. فکر می‌کنم وقتی 3-0 پیش افتادیم فرصت بسیار خوبی برای بازی دادن به جوان ها بود.

ترسی از آماده نبودن رونی ندارم زیرا تمرینات و تلاش وین را می‌بینیم که چقدر سطح بالاست. هنوز دو هفته ی دیگر باقی مانده است.\"

هاجسون سپس به تمجید از استوریج پرداخت و گفت: \" من از همه ی تیم راضی بودم. نمی‌خواهم راجع  به یک نفر صحبت کنم. فکر می‌کنم که تمام تیم خوب بودند وهمه با استعداد هستند.

گلزنی دنیل خوب بود زیرا وقتی بازیکن جوانی هستید و گلی برای انگلیس به ثمر می‌رسانید، بسیار مهم است. گلش قفل بازی را شکست.

از او راضی هستم ولی از همه ی بازیکنان راضی هستم.\"

هاجسون درباره ی مصدومیت بینز گفت : \"او از ناحیه ی ساق دچار مشکل شد و این هشداری به ما بود که احتیاط کنیم.

می‌توانست به بازی ادامه دهد ولی من نگران شرایط او بودم البته فرصت بسیار خوبی برای جان استونز بود.

     
آی اسپورت
2014-05-31 10:01:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر