فهرست
ماتا: دوستی و شناخت خوب بازیکنان اسپانیا اصلی ترین سلاح ماست
ماتا: دوستی و شناخت خوب بازیکنان اسپانیا اصلی ترین سلاح ماست

ماتا: دوستی و شناخت خوب بازیکنان اسپانیا اصلی ترین سلاح ماست

آی اسپورت- خوان ماتا، هافبک منچستریونایتد و اسپانیا معتقد است که دوستی و آشنایی بین بازیکنان تیم ملی کشورش، بزرگترین قدرت آنها در جام جهانی خواهد بود.

شاگردان بیسنته دل بوسکه سال 2010 موفق شدند قهرمان جام جهانی شوند و حالا امیدوارند که بتوانند افتخارات برزیل و ایتالیا در دفاع از عنوان قهرمانی را تکرار کنند.

ماتا معتقد است که بازیکنان برای مدت طولانی در کنار هم بودند و این نکته ای کلیدی برای موفقیت خواهد بود.

او گفت: \"فکر می‌کنم ما مثل یک خانواده هستیم.

به خوبی و برای مدتی طولانی هم دیگر را می‌شناسیم و برای 8 سال است که کنار هم بازی می‌کنیم. بنابراین راحت هستیم و این کلید موفقیت است.

اگر جام جهانی را ببریم، با توجه به قهرمانی در دو یورو ی گذشته و جام جهانی 2010، دیگر به موفق ترین تیم ملی تاریخ تبدیل خواهیم شد.

فکر می‌کنم تیم‌های خوبی در این جام هستند. مسلما برزیل از شانس‌های اصلی است و در کنارش آرژانتین، هلند، آلمان، فرانسه، ایتالیا و انگلیس. فکر می‌کنم همه ی این تیم‌ها شانس قهرمانی دارند.

مسلما بهترین خاطره ی عمر من قهرمانی در جام جهانی به همراه اسپانیا بود و جزئی از این تیم بودن، مسلما بهترین لحظات و خاطرات من را ساخته است.

فکر می‌کنم برای هر بازیکنی حضور در آنجا آرزو باشد. این که در لیست 23 نفره ی جام جهانی باشد و من سعی می‌کنم تمام تلاشم را انجام دهم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-31 10:29:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر