فهرست
میکسدزون تیم ملی: همه امیدوار به صعود!
میکسدزون تیم ملی: همه امیدوار به صعود!

میکسدزون تیم ملی: همه امیدوار به صعود!

آی اسپورت- بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز به تهران بازگشتند تا خودشان را برای اردوی آفریقای جنوبی آماده کنند. در این خصوص بازیکنان مصاحبه های کوتاهی انجام دادند که در زیر آن را می خوانید:

خسرو حیدری

اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و در این اردو به خوبی برای حضور در جام جهانی آماده شدیم.

کادرفنی فشار لازم را به بازیکنان آورد و امیدوارم بتوانیم پاسخ سختی‌ها و فشارهایی که متحمل شدیم را در جام جهانی با کسب نتایجی مطلوب بگیریم.

تمدید قرارداد با استقلال؟! اجازه دهید در مورد این موضوع بعد از جام جهانی تصمیم گیری کرده و سپس صحبت کنم


علیرضا جهانبخش

بچه‌ها همگی محک خوبی در اردوی اتریش خوردند و شرایط خوبی در این اردو حاکم بود. 3 بازی تدارکاتی نیز انجام دادیم که به نظرم بازی‌های خوبی بود و از تمام بازیکنان در این 3 دیدار استفاده شد تا آنها نیز بتوانند خودشان را در این 3 بازی نشان دهند.

پیشنهاد خرونیخن؟!

خرونینخن تیمی است که به لیگ اروپا رفته و گویا پیشنهاد جدی هم به نایمخن برای جذب من داده است البته فعلا دوست دارم دیرتر و حتی‌المقدور بعد از جام جهانی در این خصوص تصمیم گیری کنم.

چه زمانی به یک تیم بزرگ می روی؟! فعلا به پیوستن به تیم‌های بزرگ فکر نمی‌کنم و دوست دارم ابتدا به یک تیم با سطح بالاتر از نایمخن پیوسته و سپس به تیم‌های بزرگ اروپایی فکر خواهم کرد.


محمدرضا خلعتبری

2 هفته خوب را در اتریش پشت سر گذاشتیم و تمرینات خوبی هم برگزار کردیم و 3 بازی دوستانه هم انجام دادیم و با این شرایط فکر می کنم بازیکنان تیم ملی تا حد زیادی به خواسته‌های کی‌روش نزدیک شدند. فکر می‌کنم تا قبل از بازی با نیجریه به خواسته کی‌روش 100درصد برسیم.

ایران می تواند از گروهش صعود کند یا ؟! : حتی فرانسه و انگلیس هم نمی توانند قول صعود به مرحله بعد را بدهند. با این همه اعتقاد داریم در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. تیم خوبی داریم و می توانیم به دور بعد صعود . باید بگویم که با تمریناتی که انجام می دهیم خودم هم امیدوارم که به دور بعد صعود کنیم.


رحمان احمدی:

برگزاری این دو اردو قطعا به نفع فوتبال ما خواهد شد چرا که هم تمرینات خوبی برگزار کردیم و هم 3 بازی دوستانه خوب را پشت سر گذاشتیم و کادرفنی هم به خواسته‌هایی که داشت رسید.

کم گل زدن تیم ملی؟! در زمان باقی مانده این مشکل هم رفع خواهد شد و بازی به بازی بهتر می شویم. البته ما در بازی های مان موقعیت گل زنی ایجاد کردیم اما توپ ها در گل نمی رفت. امیدوارم در آخرین بازی دوستانه قبل از جام جهانی بتوانیم گل بزنیم و بازی را ببریم تا برای مقابله با همگروهای‌مان آماده‌تر شویم.


سید جلال حسینی:

قوام تیم‌ملی به دست آمده و در اردوی برزیل به امادگی صددرصد می رسیم و آماده حضوری پرقدرت در جام جهانی برزیل می شویم.

مصدومیت بیک زاده؟! خیلی از مصدومیتش ناراحت شدیم و واقعا خودش هم از این اتفاق ناراحت شد اما با یک تصمیم خوب راهی برزیل شد و امیدوارم که به جام جهانی برسد.

لباس های تیم ملی؟! لباس‌ها در حال بهتر شدن هستند!


رضا قوچان نژاد


همه چیز این اردو مثل زمین و هتل در بهترین شرایط قرار داشت. 2 هفته خوب را در اتریش سپری کردیم و 3 بازی خوب هم برگزار کردیم و مربی هم از بازیکنان تست های زیادی در بازی‌ها می‌گرفت.

بازی ایران و نیجریه : فعلا که تا این بازی زمان مانده اما چند بازی این تیم را دیدیم و نیجریه را آنالیز کرده ایم و می دانیم تیم قدرتمندی است که از نظر فیزیکی هم در بهترین شرایط قرار دارد. البته باید بگویم مقابل این تیم شانس داریم همان طور که در نیمه دوم بازی با آنگولا نشان دادیم راه بازی با تیم های آفریقای را هم بلد هستیم هر چند که نیجریه بهتر از آنگولاست.


کریم انصاری فرد:

اردوی آفریقا بیشتر به کارهای آمادگی جسمانی اختصاص داشت و در اردوی اتریش به کارهای تاکتیکی پرداختیم. در اتریش تلفیقی از کارهای تاکتیکی و بدنی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم ثمره‌اش را در جام جهانی ببینیم.

در جام جهانی هم گل می زنی؟! امیدوارم ابتدا در ترکیب 23 نفره تیم ملی برای اعزام به برزیل باشم. در صورت اعتماد کادرفنی و قرار گرفتن در ترکیب نهایی نیز امیدوارم، لطف خداوند برای موفقیت در جام جهانی نصیبم شود.


دانیال داوری:

برای من اردوی اتریش تجربه جدیدی بود و سعی کردم تا سرحد توان آمادگی‌ام را حفظ کنم. در اردویی که گذشت نیز در کنار سایر دروازه‌بان‌ها سخت کار کردم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی در جام جهانی داشته باشیم.
حال حاضر  4 دروازه‌‌بان آماده در تیم ملی حضور دارد و هر کدام را که کادرفنی صلاح بداند وی در جام جهانی در دروازه تیم ملی خواهد ایستاد، البته من هم این آمادگی را دارم

پیوستن به گراس‌هاپرز سوئیس: صحبت خوبی با سرمربی و مربی دروازه‌بان‌های گراس هاپرز داشتم و این یک فرصت و چالش جدید برای من است و امیدوارم از این فرصت به خوبی استفاده کنم.

چرا اینقدر زود؟! :‌ تیمم را زود انتخاب کردم چون نمی‌خواستم این موضوع باعث بر هم خوردن تمرکزم در جام جهانی شده و باعث شود در این مورد به من استرس و دغدغه‌ای داشته باشم. تیمم را انتخاب کرده‌ام و الان با خیالت راحت می‌توانم به جام جهانی بروم.

 

     
آی اسپورت
2014-05-31 11:16:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر